30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Warren Buffett zje lunch z kimś, kto zapłacił 19 milionów dolarów

Warren Buffett zje lunch z kimś, kto zapłacił 19 milionów dolarów. Zdjęcie: Agence France-Presse

Jedna osoba nie uratowała alimentów w serialu 19 milionów dolarów Na obiad z amerykańskim miliarderem Królikarnia w formie bufetuDzieje się tak po wygraniu ostatniej rocznej aukcji w korzyść Organizacja obywatelska, która pomaga Ludzie bez Strona główna w San Francisco, Stany Zjednoczone.

Ta aukcja była na lunch z miliarderem

Propozycje przyniesienia obiadu z właściciel dużo pieniędzy Został otwarty w ostatnią niedzielę w cenie bazowej 25 tysięcy dolarów I przez kilka dni dostali wszystkie rodzaje Oferuje Nawet w piątek wieczorem zamknęło się na poziomie 19 milionów, podała firma handlowa w oświadczeniu eBay w Internecie.

A o ile wiadomo, temu, kto zapłaci taką kwotę, przeznaczasz ją Jałmużnana obiad z zatłoczony bufet, właściciel dużo pieniędzyPostanowiłem zostać w Anonimowość.

Jak wyglądałby lunch z Buffettem?

Wiadomo, że dawca przejdzie „Niezapomniane popołudnie” z Warren Buffett i Siedmiu innych gości w restauracji Kowal & Wolinsky Steakhouse Z Nowy Jork, USA.

Chociaż to nie jest pierwszy Numer milionera Do zapłaty za możliwość zjedzenia śniadania z Warren Buffett, dobrze W poprzedniej wersji tego wydarzenia, przed covid19 pandemia, Amerykański biznesmen zapłacił za obiad 4,6 miliona dolarów właściciel dużo pieniędzy.

On ona Skrobia będzie przeznaczony dla dobroczynność publiczna.

READ  W ten sposób tworzysz idealne CV na LinkedIn według Harvard University