3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Joe Biden, prezydent Stanów Zjednoczonych, spadł z roweru

Joe Biden, Prezydent Stanów Zjednoczonych, Upadł, próbując z niego zejść rower W najbliższą sobotę w Delawaregdzie głowa 79 lat Reszta weekend; po wypadku wstań szybko Potwierdziła to Dobrze”.

Jak spadł Joe Biden?

W trakcie Poranna przejażdżka rowerem z jego żoną Jill na plaży Rehobothmiasteczko nad morzem, gdzie zwykle spędza weekendy w okresie letnim, Biden Skończyło się na podłodze próbując schodzić z roweru.

Joe Biden, prezydent Stanów Zjednoczonych, spadł z roweru. Zdjęcie: Agence France-Presse

The Prezydent USA Zatrzymał się, aby porozmawiać z dziennikarzami i innymi, którzy na niego czekali, ale gdy próbował zejść z roweru, postawił stopę w złym kierunku i spadł. Stoisko z boku.

Joe Biden Wstawaj szybko i potwierdź świadkowie Od upadku był bez specjalności kontuzje wygląda na to że bezpiecznie.

Biden, który nosił podkoszuleki spodenki i Kaskkończył karierę i upadł, gdy zbliżył się do mieszanej grupy kibiców i mediów zgromadzonych w Park stanowy Cape Henlopen.

po Kroplewódz został natychmiast otoczony przez Wywiad który pomógł mu stanąć na nogi.

Dlaczego prezydent upadł?

Zapytany, dlaczego spadł z roweru, Joe Biden Wcisnął butem pedał rowerowy.

„Muszę zdjąć te rzeczy. Moje stopy zostały złapane.”

Joe Biden, Prezydent Stanów Zjednoczonych

Później, Biden Spędziłem kilka minut rozmawiając z ludźmi, którzy: spotkali zobaczyć Jazda rowerem.

Biały Dom tak powiedział Nie ma potrzeby opieki medycznej.

Ktoś powiedział: „Tak jak powiedział szef, jego stopa utknęła w pedale, gdy schodził w dół i nic mu nie jest”. urzędnik Z Białego Domu, który nie chciał być zidentyfikowany. Prezydent nie może się doczekać spędzenia reszty dnia z rodziną”.

Wtedy szef odjechał na swoim rowerze.

READ  Statek wycieczkowy z 700 osobami na pokładzie wykolei się, aby uniknąć schwytania w USA z powodu długów milionerów