29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Karol G paraliżuje siatkę najgorętszym przezroczystym kombinezonem sezonu

Karol G paraliżuje siatkę najgorętszym przezroczystym kombinezonem sezonu

Gwiazda muzyki miejskiej Karol J.Zostawił ślad w branży muzycznej. Od samego początku wykazywał swój wrodzony talent do łączenia reggaeton, popu i innych gatunków, tworząc charakterystyczny styl, który rezonuje na całym świecie. Jej wyjątkowy głos i chwytliwe teksty przyniosły jej wiele nagród i wyróżnień. Z drugiej strony jej uroda nie pozostaje niezauważona.

Z takimi hitami jak „Provence” Karol J. Stała się symbolem kobiecej siły i przełamała bariery w gatunku, który historycznie był zdominowany przez mężczyzn. Co więcej, współpracował przy wielu piosenkach ze znanymi artystami, takimi jak Shakira, w słynnej piosence „TQG”.

Carol J. udawała. Źródło: Instagram

Po wydaniu 11 sierpnia albumu „Jutro będzie pięknie” i wejściu na ścieżkę dźwiękową do filmu „Barbie”, Karol G już planuje wyruszyć w trasę koncertową. Ponadto „La Pichota” ogłosiła wydanie nowego albumu, a dziś, w czwartek, zaprezentuje swój udział w remiksie słynnego utworu. Wszystkie nowości są na stałe portale społecznościowegdzie również ma to znaczący wpływ.

Carol J. udawała. Źródło: Instagram

Pełna przepychu i przepychu Carol G urzekła swoją publiczność

Karol J. Wydaje się, że nie ma ograniczeń na wszystkich poziomach, ponieważ jej konto na Instagramie ma już ponad 65,3 miliona fanów obserwujących ją na Instagramie, gdzie kolumbijska artystka dzieli się wszystkim o swojej pracy, zabawnych podróżach, które odbywa i chwilach, które z nią dzieli. którzy tworzą jego najbardziej intymny krąg towarzyski.

Carol J. udawała. Źródło: Instagram

Niedawno zrobił to za pomocą bardziej zmysłowego wpisu. Jest kompilowany gdzie Karol J. Miała na sobie świecący jasnoniebieski kostium dla kota, który odsłaniał dużo skóry i ocieplał się, co zebrało ponad 3 miliony polubień.

Czytaj:

Karol G potwierdza, że ​​idealny różowy garnitur to „Bichota”

Carol G podbija sieć idealnymi strojami kąpielowymi na to lato