28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Platanito: Poszedłem do La Barbie, tak, tak było | Wiadomości z Meksyku

W filmie opublikowanym online postać Platanito Grany przez Sergio Alejandro Verduzco Rubera, Twierdzi, że wystąpił na imprezie poświęconej Edgarowi Valdez Villarreal, lepiej znany jako „La Barbie” należąca do kartelu Beltran Leva.

To jest po opublikowaniu książki „Emma and the Other Ladies of Narco” autorstwa dziennikarki Annabel Hernandez, która wcześniej postawiła Galileę Montejo na okres próbny.

Na Międzynarodowych Targach Książki w Guadalajarze komik Zauważył, że Annabel Hernandez pisze o programie na imprezie przemytniczej La Barbie.

Może Cię zainteresować: Annabel Hernandez: Kim jest pisarz, który jest zaniepokojony Galileą Montego

Klaun Platanito nie miał innego wyjścia, jak tylko… Przyznał, że był na imprezie, aby zaprezentować program i przeprosił, mówiąc, że to kariera komików, Bo musi przyjechać tam, gdzie jest przydzielony, bo po prostu pracował.

komik przesyła dziennikarce buziaka i uścisku, Chociaż potwierdził, że nie zna pisarza.

Nie ma wątpliwości, że ta nowa książka Annabelle jest pełna kontrowersji i… Wypowiedzi Galilei Montego jeszcze się nie skończyły.

Może Cię zainteresować: Galilea Montejo: Skromne początki kierowcy Hui, dopóki nie połączono go z narkotykami

W tej notatce

READ  Annette Koboro zalewa się łzami, żegnając się z rodziną Extremo