18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wstrzymajcie oddech, zanim zobaczycie Glorię Trevi w kostiumie kąpielowym w wieku pięćdziesięciu pięciu lat

Wstrzymajcie oddech, zanim zobaczycie Glorię Trevi w kostiumie kąpielowym w wieku pięćdziesięciu pięciu lat

Gloria Trevi Ma niesamowite wakacje, więc wszyscy wiemy, czym się zajmuje. Nigdy nie przestaje publikować materiałów w sieciach społecznościowych. Ze słońcem na twarzy aktorka spędziła trochę czasu na plaży i wszyscy się zakochaliśmy, gdy przesłała kilka zdjęć, na których wygląda niesamowicie w bikini w wieku 55 lat.

Instagrama To sieć społecznościowa, dzięki której możesz zobaczyć wszystko, co Cię czeka w 2023 roku. Jest to sieć społecznościowa dla aparatu, która przekroczyła już 5 milionów obserwujących i dlatego nie stała się aplikacją do wyświetlania wyłącznie zdjęć ciała, ale piosenkarka wyznacza także trend wśród kobiet po 50. roku życia.

Gloria Trevi. Źródło: Instagram @gloriatrevi

Gloria Trevi w przepięknej bikini na plaży

Gloria Trevi Chce nadawać tempo plażowym stylizacjom, dlatego na swoim koncie Meta, które ma prawie 5 milionów obserwujących, publikuje zdjęcia w bikini, na których widać jej niesamowicie wyrzeźbione ciało. Bez wątpienia Meksykanin dzierży jednego z najlepszych cuervas na scenie muzycznej.

także w twoim Instagrama Piosenkarka zaapelowała do kobiet, których skóra jest zbyt biała i nigdy nie może osiągnąć oczekiwanego koloru: „Ten kostium kąpielowy jest idealny do opalania, ponieważ nie ma ramiączek… ale bardzo walczę, aby uzyskać ten kolor” – napisała Trevi, z niektórymi pozami, które wszyscy podziwiali. .

Gloria Trevi. Źródło: Instagram @gloriatrevi

Gloria Trevi Uczy nas, że po 50. roku życia możemy nadal używać żywych kolorów, które dodają uroku naszemu wizerunkowi, czy to w naszych codziennych ubraniach, czy w naszych stylizacjach na plaży, oprócz bikini, które wyglądają bardzo seksownie, ponieważ nie ma wieku, w którym można eksponować nasze ciała.

Czytaj

Dzięki serii „Ellas soy yo. Gloria Trevi” stworzyli sieć wsparcia dla kobiet

Wideo: Gloria Trevi potwierdza, że ​​Nyurka była na urodzinach wszystkich swoich dzieci