3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kamienne słowa użyte przez Lady Dee i lokaja króla Carlosa III do opisania księcia Harry’ego

Kamienne słowa użyte przez Lady Dee i lokaja króla Carlosa III do opisania księcia Harry’ego

Konflikty w rodzinie królewskiej Anglii są bez wątpienia jednym z głównych punktów zainteresowania brytyjskich mediów od śmierci królowej Elżbiety II i wydaje się, że konflikty przybrały na sile. On Król Karol III Kilka miesięcy po koronacji ma ogromne problemy rodzinne, z którymi musi sobie poradzić, ponieważ jego dzieci, książęta, z którymi był pani de Dzielą się własnymi skandalami i relacjami z Książę Harrya co najmniej bardzo skomplikowane i nieprzyjemne.

On Książę Harry Jest niewątpliwie jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci królewskich od najmłodszych lat i jest najmłodszym synem królowej Król Karol III I pani de Ma złożoną osobowość, która rozgniewała wielu pracowników pałacu, w tym jednego z najbliższych lokajów rodziny, który służył monarchii brytyjskiej w pałacu przez 21 lat i którego zawieszono w widzeniu z nim, ponieważ Książę Harry ta postać.