3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Z plaży Lorena Herrera podbija sieć w dopasowanej sukience pokrytej przezroczystą folią

Z plaży Lorena Herrera podbija sieć w dopasowanej sukience pokrytej przezroczystą folią

Lauren Herrera Nadal wywołuje poruszenie swoim strój plażowy I pokazuje, że nie musi popisywać się odważnym kostiumem kąpielowym, by podkreślić swoją pełną wdzięku figurę w wieku pięćdziesięciu lat. Piosenkarka i aktorka podzieliła się tym na swoim oficjalnym koncie na Instagramie Instagram A wideo Na których widać, jak cieszy się swoim dniem na morzu, na zdjęciach, które Sieć jest sparaliżowana Popisując się dużym ciałem w Dopasowana sukienka z prześwitującego papieru.

Herrera Karierę aktorską rozpoczęła od filmów takich jak: „Rafa Skorpiona”, „Płaszcz z norek”, „Ślepa śmierć” i „Moja ostatnia kula”; Podczas gdy jednym z jego pierwszych występów w telenoweli był „Muchachitas”. W 1996 roku zadebiutowała jako piosenkarka swoim albumem zatytułowanym, obecnie oprócz tego, że jest rozpoznawalna za swoją karierę, wyróżnia się wśród słynnych Meksykanów, których podbija swoimi krągłościami i wyglądem.

Lorena Herrera obnosi się z niesamowitym ciałem w plażowej sukience

Artystka, która 18 lutego skończyła 56 lat, udostępniła za pośrednictwem swojego konta na platformie Meta, gdzie śledzi ją blisko 510 tysięcy fanów, wideo Widać, jak cieszy się chwilą relaksu z plaży. Możesz zobaczyć w klipie, który wygenerował tysiące „lajków” Laura Prezentując jej pełną wdzięku sylwetkę w pochlebnym czarnym wyglądzie, pokazano również dopasowanie Sukienka z prześwitami.

„#HappyFriday moje piękności! Negatywne myśli, zazdrość, niepewność itp., i że ego-umysł bardzo dobrze wie, że w momencie, gdy myśli się zatrzymują, a potem pojawia się skojarzenie z obiektem”, była częścią refleksyjnego tekstu, który towarzyszył Poczta.

Dzięki tysiącom „polubień” i dziesiątkom komentarzy, Herrera Zdobył tysiące fanów swoim idealnym wyglądem, aby cieszyć się dniem nad morzem, nie zaniedbując jednocześnie elegancji i nowoczesności sukienka Zwraca uwagę swoim designem z cienkimi ramiączkami o krótkim odcinku u dołu i długim odcinku u dołu. folieCo spowodowało, że otrzymywała wiadomości typu: „Jesteś Barbie”, „Jesteś najpiękniejsza na wieki wieków!” i „Lauren jest taka ładna”.

READ  Genesis Rodriguez olśniewa tymi artystycznymi zdjęciami i potwierdza, dlaczego jest ulubioną córką Pumy Rodriguez
Lorena triumfuje w krótkiej sukience. Zdjęcie: IGlorenaherreraoficial

HerreraKto brał udział w reality show „Who is the Mask” w 2021 roku? Podobnie jak „Sirena”, w zeszłym roku była finalistką reality show telewizji Azteca „MasterChef Celebrity” i nadal jest jedną z artystek, która szczyci się krągłą sylwetką, dużą ilością stylu i zmysłowości, dlatego jest zawsze ulubienicą fanów. Cieszą się, gdy publikuje nowe treści, zwłaszcza gdy widzi się ją w strojach plażowych lub elementach pasujących do jej figury.

Pokaż wspaniałe ciało, gdy masz ponad 50 lat. Zdjęcie: IGlorenaherreraoficial

Czytaj:

Strój kąpielowy 56:3 Loreny Herrery podkreśla jej figurę

Z łóżka Lorena Herrera podbija Instagram w odsłaniającej ażurowej sukience