18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Vanessa Bauchi ujawnia seksualne zakłady przeciwko meksykańskim aktorkom

Vanessa Bauchi ujawnia seksualne zakłady przeciwko meksykańskim aktorkom

Po zwolnieniu Pacasio Lopeza, oskarżonego o napaść na tle seksualnym, Vanessa Bauchi ujawniła, że ​​ekipa „Wojny sąsiadów” i aktor Pacasio Lopez rozmawiali o znęcaniu się nad kobietami i dyskryminowaniu brązowowłosych osób.

Po wyjściu na wolność za to, że nie był w stanie zweryfikować zarzutów napaści na tle seksualnym wobec Pacasio Lopeza, Vanessy Bauchi, jednej z kobiet, które zostały napadnięte przez aktora podczas współpracy przy The Neighbours War, aktorka ogłosiła, że ​​wyprodukowała film z serii w reżyserii autorstwa Fernando Sariniany dla Netflix, to było jego Czat, na którym robili mizoginiczne komentarze i robili brudne zakłady.

Podczas rozmowy z Adelą Miją, która uczęszczała również do Hectora Suareza Gomesa, który powiedział, że żałuje, że nie przyjął roli za złamanie twarzy prześladowcy, bohater ujawnił również w Acapulco, że wielu mężczyzn Stworzyli grupę WhatsApp o nazwie „Machos counter feminazis”Obraźliwe określenie na rehabilitację kobiet, które stają w obronie swoich praw.

Aktorka powiedziała: „Wszyscy byli zagrożeni. Narcystyczna, manipulacyjna, mroczna osobowość nie ma poziomu. Nagle przestaje (i krzyczy na mnie) tak przez półtora miesiąca. Powiedzieli mi, żebym nie robiła „nic”, bo on był wariatem i alkoholikiem, śmiali się, bo prowadzili rozmowę”. Stawiają na seks z kobietami ze wszystkich działów. „Oni ustalili na nas cenę” – dodał.

Pausch, który zostanie zapamiętany jako jedna z wyroczni Amores Perros, autorstwa Alejandro Gonzáleza Iñárritu, powiedział, że Żałowałem, że rozmawiałem z działem kadr w biurach Netflixa, W Los Angeles. Aktorka Sarah Nichols wniosła oskarżenie do prokuratury w Jalisco w stanie Guadalajara o napaść na tle seksualnym. Jest prezenterką i Amerykanką pochodzenia meksykańskiego, zgodnie z tym, co wyjaśniła. Loreto Peralta, Christian Vasquez i inni byli częścią produkcji.

Netflixa

Pascacio zgwałcił Vanessę na planie

Vanessa opowiadała, że ​​czasami Pascacio przychodził pijany i krzyczał na nią, że „nie uczył się”. „To mnie prawie zszokowało” – wyjaśnił. Zostawiłam go krzyczącego. W następnym tygodniu, improwizując, ponownie eksplodował i tam odkrył grupę WhatsApp. „Byli ludzie z produkcji, z personelu; Elifer Torres Widziała to, pokazali jej toW rzeczywistości ten facet nawet próbował ją pocałować, kiedy ją spotkał.

Aktorka powiedziała, że ​​jej zbrodnie nie są podstawą do uwięzienia w Jalisco, ale zna co najmniej 10 przypadków ochrony wśród mężczyzn. W rzeczywistości nigdy nie ma dość wskazywania mój tata Ximena Sarinana i kierownik Twoja miłość boli przez przymus. „Do tej pory wciąż są bezkarni. Pomimo tego, jak represjonujący jest ten proces, musimy przepracować kanały, inaczej się nie zmienią. Gdyby jego byli partnerzy donieśli go w postępowaniu karnym, Sarah potoczyłaby się czymś innym i ja.”

saga

Vanessa powiedziała, że ​​Fernando Sarinana ukrywał Pacasio

Po zetknięciu się z tą męskością i agresywnością Bauche przytył kilka kilogramów, zanim zaczął produkować Acapulco Z Eugenio Derbezem. José Enrique Pacasio de Leon, wujek Pacasio, jest ochroniarzem. Fernando zawsze był na planie i śmiał się. Były klasyczne zajęcia. Rozmawiali o ciemnowłosych aktorach, którzy nazywali nas „cholernymi kotami”.skomentował.

W wyniku śledztwa przeprowadzonego w 2020 roku Sariniana i Moise Scheffer (Club de cuervos) musieli przeprosić, ale według Bauchiego tak się nie stało. Nie wróciła na drugi sezon Sąsiedzka wojna Z oczywistych względów, ale od roku toczy się też przeciwko niemu nagonka. Pascasio wrócił. Jak dotąd nikt nie skorzystał z prawa do odpowiedzi ani nie wydał żadnego oświadczenia.

READ  Horoskopy na dziś, sobota, 16 grudnia: przejrzyj prognozy dotyczące miłości, pieniędzy, zdrowia i pracy – znaki zodiaku – Tarot | Meksyk