3 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jose Mourinho nie będzie trenerem ligi meksykańskiej;  Przyjedzie do „szefa przemysłu” w Meksyku

Jose Mourinho nie będzie trenerem ligi meksykańskiej; Przyjedzie do „szefa przemysłu” w Meksyku

Jose Mourinho Włamał się do mediów społecznościowych, ogłaszając, że dotrze do „Najlepszy zespół w Meksyku”, w nagraniu wideo, które zamieścił dzisiaj w mediach społecznościowych, we wtorek.

Nieco ponad dwa dni po tej zapowiedzi nie ma oficjalnych wiadomości na temat przyszłości portugalskiego stratega, który w dalszym ciągu normalnie prowadzi Romę w lidze. seria.

Jednak RECORD Sniper ogłosił, że „The Special One” nie będzie już zarządzał żadnym zespołem Liga Meksykańska Potwierdził, że dotrze do „szefa przemysłu”.

Warto dodać, że Mourinho jest obecnie trenerem drużyny RzymZespół, do którego dołączył w sezonie 2019-2020. Od tego czasu był w stanie zapewnić La Lobie tytuł Liga Konferencyjna I wicemistrz Liga Europejska.

Portugalski strateg jest jedynym trenerem w historii, który zdobył trzy najważniejsze tytuły mistrza Europy na poziomie klubowym, mając na swoim koncie Ligę Mistrzów, Ligę Konferencyjną i Ligę Europy.

W swojej bogatej karierze zdobył łącznie 26 tytułów, w tym wszystkie mistrzostwa ligowe w krajach, którymi zarządzał (Hiszpania, Anglia, Portugalia i Włochy). W swojej autobiografii czas spędzony w Porto, Inter Mediolan, Real Madryt i Chelsea.

Możesz być także zainteresowany: Którą drużynę LIGA MX woli Travis Kelce?

READ  Gigantyczny napad złości Touki był słyszalny w całym stalowym olbrzymu