16 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Guillermo Ochoa stracił panowanie nad sobą i obrażał swoich kolegów z Ameryki

Bramkarz Águilas zdołał otrząsnąć się z nagromadzonej frustracji ostatnimi wynikami w Lidze MX.

Memo Ochoa pokazał twarz, której prawie nie widujemy w Ameryce.
© Obrazy GettyMemo Ochoa pokazał twarz, której prawie nie widujemy w Ameryce.

William Ochoa To zajmuje tygodnie, aby dać o czym rozmawiać w meczach Ameryka. Podczas gdy niektórzy chwalą go za to, co zapamiętał, inni Przesuń, by zobaczyć kilka bramek to zaznaczyło zespół na Aperturze 2022, ale to było wcześniej Lew Gdzie jest meksykańska drużyna? grzechotka.

z jego presją Linia karna nie do powstrzymania A słabe dotychczasowe wyniki w Liga MX, Paco Memo już nie wytrzyma. Obrażał kolegów z drużyny po zaniedbaniu obrony Na początku meczu z Panzas Verdes.

Kiedy mecz był nadal remisowy bez bramek, było Esmeralda bardzo łatwo wykonała kilka sztuk Prawie strzelił gola, ale interwencje 37-latka były istotnym czynnikiem, choć to nie powstrzymało go przed rzuceniem się na obrońców z powodu braku skupienia i porządku.

cholerna matkaSłowa Memo Ochoa były wyrazem gniewu, który niewielu z nas kiedykolwiek widziało, ale to w sieciach Wielu oklaskiwało go za zachowywanie się jak kapitan i kapitan Orłów W tej chwili jest to wymagane.

Niestety cała odwaga i nagany poszły na marne od czasów Ameryki przegrana 3-2 Przed lwem i jego Sytuacja w ogólnym harmonogramie zaczyna się w ciemnym tonietak jak to się stało sześć miesięcy temu z Santiago Solari na czele klubu.

Podobała Ci się nasza notatka? Czy jesteś zachęcany? Podnieś głos i wyraź siebie! Teraz Águilas Monumental umożliwia interakcję z naszymi treściami. Poprzez Viaforę możesz powiedzieć nam, czego chcesz, przez Google, Facebook lub e-mail. Kompletne, zorganizowane doświadczenie dostosowane do Twoich zainteresowań. Spróbuj!

READ  Tak z minuty na minutę minął drugi dzień NFL Draft w 2022 roku