26 kwietnia, 2024

Jeśli Argentyna zremisuje z Polską?  Etap!  – Fox Sports

Jeśli Argentyna zremisuje z Polską? Etap! – Fox Sports

Polska i Argentyna Istnieje dla nich „wygodna” sytuacja, aby spróbować awansować do 1/8 finału Mistrzostwa Świata w Katarze, 4 i 3 punkty to odpowiednio jeden i dwa punkty z grupy C; Ponadto porównano ich różnicę docelową Meksyk Y Arabia Saudyjska Ma to istotny plus przy definiowaniu zgłoszeń.

To może Cię zainteresować: Z Henrykiem i Orbelinem! Wiadomości o składzie Meksyku na mecz z Arabią Saudyjską

Na żywo minuta po minucie: Polska kontra Argentyna

Co się stanie, jeśli Argentyna zremisuje z Polską w Katarze?

Argentyna Stanowi poważne ryzyko, jeśli podpisze się przeciwko równości PolskaBo to zależy od wyniku Meksyk W tym dniu Arabia Saudyjska; Oznacza to, że osiągając cztery punkty na pięć biegunów, jest klasyfikowany jako drugi. Ale jeśli Meksyk pokonuje Arabów więcej niż trzema bramkami, prowadzą Lionela Scalloniego Pożegnają bardzo uczciwą rywalizację (scena obejmuje 0-0 na Stadionie 974).

To może Cię zainteresować: „Trzeba kontrolować stacje telewizyjne”: Gustavo Mendoza w procesie

Co jeśli grupa C Kataru 2022 ma remis punktowy?

To są Kryteria rozstrzygania remisów Kogo to obchodzi FIFA:

• Różnica bramek: Drużyna z dodatnią różnicą wygrywa dogrywkę.
  • Jeśli drużyny mają taką samą różnicę bramek, pod uwagę będzie brana liczba zdobytych bramek.
  • Jeśli remis będzie się utrzymywał, a pierwsze dwa kryteria zostaną sprawdzone, wynik między zespołami zostanie wzięty pod uwagę; Oznacza to, że zwycięska drużyna w bezpośrednim meczu między zainteresowanymi stronami.
  • Czwarte kryterium dogrywki opiera się na zasadzie fair play. Zespołom odejmuje się jeden „sprawiedliwy” punkt za żółtą kartkę, trzy za czerwoną kartkę (podwójne ostrzeżenie), cztery za bezpośrednie wykluczenie i pięć punktów za żółtą i bezpośrednią czerwoną kartkę; Drużyna z pozytywnym remisem wygrywa dogrywkę.
  • Jeśli remis zostanie utrzymany, FIFA zarządzi remis.

Grupy Mistrzostw Świata 2022 w Katarze

To może Cię zainteresować: Ostatni punkt wątku! Co się stanie, jeśli w grupie C w Katarze będzie remis pod względem punktów?

READ  Ukraińscy uchodźcy w Polsce: „W Kijowie nazywają nas zdrajcami, którzy uciekli z wojny”