24 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Scaloni testuje warianty w trzech pozycjach, aby zmierzyć się z Polską

Scaloni testuje warianty w trzech pozycjach, aby zmierzyć się z Polską

Trener zmienił nazwiska na pozycjach prawego obrońcy, pierwszego obrońcy i środkowego pomocnika, z których skorzysta, by zakwalifikować się do 1/8 finału.

Prace Qatar University, które otworzyły się dla mediów w ciągu pierwszych 15 minut, rozpoczęły się od ćwiczeń rekreacyjnych i aktywacji mięśni, które później doprowadziły do ​​ćwiczeń taktycznych w starciu z Polakami.

Kapitan Lionel Messi Do misji dołączył jako ostatni i zrobił to w bardzo dobrym nastroju, w swobodnej atmosferze, z dala od grupy Scolaniego i bardziej przemyślany niż zwykle w treningu.

https://graph.facebook.com/v8.0/instagram_oembed?url=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCljiTpzDJiP%2F&access_token=EAAGZAH4sEtVABAHnG6MlugxFVYv0IMJAf4OrUtJNEK2ZCV1VAs6pJVd8aP3kfUqtyb3CiBbEklGpIo8VZBY7dCZB5Nfq09YNohqZBZB9WmF1FThDgRZBuMRw9SWkBQC6ybsPpOrVpCBqEtT20L6VQ8XW6orlGYM6W0gWJcgwboH1gZDZD

Zamawiając drużynę, trener miał tę samą jedenastkę, która pokonała Azteków: Emiliano Martinez; Gonzalo Montiel, Nicolás Otamendi, Lisandro Martínez i Marcos Acuña; Rodrigo De Paul, Guido Rodríguez i Alexis McAllister; Angel Di Maria, Lautaro Martinez i Messi.

Mijały minuty i nadeszły testy: Nahuel Molina i Juan Foyth zastąpili Monteila; Christian Romero zastępuje Otamendiego w obronie, a Enzo Fernandez za Guido Rodrigueza.

Prowadząca 3 i 4 jednostkami Argentyna zmierzy się z Polską w najbliższą środę o godzinie 16:00 na Stadionie 974 w decydującym meczu o ostatnie miejsca w grupie C i tym samym awans do rundy finałowej.

READ  Polska obawia się napływu dużej liczby migrantów z Afganistanu