26 kwietnia, 2024

Jennifer Gutierrez strzeliła jeszcze trzy gole przeciwko Hiszpanii, która pokonała Polskę (32-25).

Arkusz danych

Hiszpania (14 + 18 = 32): Sylwia Navarro -P-, Mercedes Castellanos -P-; Carmen Martin (4), Carmen Compos (3), Sylwia Arterius (3), Eli Cesareo (1), Laura Hernández, Jennifer Gutierrez (3), Maitane Etxeberria (1)Lauro Gonzalez, Solidad Lopez (3), Kaba Kassama (2), Alicia Fernandez, Almudena Rodriguez, Einhova Hernandez (1), Irene Espinola (6), Paula Arcos (1) I Aleksandrina Barbosa (4)

Polska (11 + 14 = 25): Barbara Jima -P-, Adriana Blazek -P-, Monika Maliczkiewicz -P-; Alexandra Jimny, Octavia Plomixka (1), Monika Koplikska (5), Magda Balsam (4), Marta Gega, Sylwia Matuszczyk (4), Adriana Corna (2), Makta Vikovska, Barbara Jima, Alexandra Rosiak (1), Natalia Nosek (3), Jonasz Sarawaka (1), Kinga Press (2), Romana Roszak (1) i Spójrz na Takmarę (1)

Znacznik: 3-4, 7-6, 10-8, 13-9, 15-11, 16-14 (Pęknięcie); 19-17, 22-18, 23-19, 26-21, 28-22 i 32:25 (Finał)

Incydenty: Drugi dzień XXIV Międzynarodowego Turnieju Piłki Ręcznej Kobiet w Hiszpanii odbył się w Pawilonie „Rey Felipe VI” w Boadilla del Monte w Madrycie.

Kronika:

Wiktoria D. Hiszpania Z trzema golami z Algieru Jennifer Guttierez Permejo– Na Polska Za pomocą 32-25 (16:14 W międzyczasie) Na Pawilon „Król Filip VI” Z Boadilla del Monte w Madrycie, W drugiej grze Match2 XXIV Międzynarodowy Turniej Hiszpanii W połączeniu z kobiecą piłką ręczną, organizowaną przez Królewską Hiszpańską Federację Piłki Ręcznej Wspólnota Madrytu I to Miasto Madryt.

W chwili powstania szokuje fakt, że Polska była absolutną potęgą dominującą. Ustaw na czele Jose Ignacio Pretz Pokonany w taktach otwarcia (0:3), który potrzebował około 5 minut na zdobycie swojego pierwszego gola. Solidad Lopez.

Malaguna zdołał podbić swoich podopiecznych, gdy bramka Irene Espinola szybko wyrównała grę (5:5), gdy Hiszpania szybko się odbudowała i trafiła na lewy i prawy słup. Na Polskę wpłynęła także dymisja Marty Kegi, co pozwoliło Wojownicy Awansuj jako pierwszy w świetle i rośnij na boisku, aby zebrać trzy bramki (9:6) do wynajęcia.

READ  Polska zatwierdza nowelizację kontrowersyjnej reformy sądownictwa | dotychczasowa Europa | TW

Jose Ignacio Brats stawia na rotację swoich sił na Bodilla del Monte i w ciągu kilku minut przyniesie to pozytywny efekt, utrzymując kontrolę nad tablicą wyników przeciwko energicznej Polsce i tak, będąc w stanie zniwelować różnicę w sekundy. Pierwsza część, przed dotarciem do przerwy.

Wracając na kort, Polska w pełni zaangażowana w grę zmniejszyła dystans i wyrównała w trzy minuty (17:17). Jednak Hiszpania zareagowała szybko i strzeliła dwa gole Cyceron I drugi Jennifer Przecinaki Pod koniec niepowodzenia.

Jednym z kluczy do sukcesu hiszpańskiego zespołu jest liczna rotacja dzisiejszej Polski. Hiszpania, która historycznie ucierpiała w tej kategorii, w pełni zadomowiła się w XXIV międzynarodowych rozgrywkach Hiszpanii, co pozwala jej uniknąć oskarżeń o nadmierne zużycie fizyczne podczas meczów.

Hiszpanie czują się bardzo komfortowo przed licznikami do biegu, dziś wyrządzili sporo szkód w kontrataku z Polską. Inny klucz, bez wątpienia, pozostaje Sylwia Arterius, Podekscytowany dzisiaj, wyprowadza ją z centrum ataku i pozostawia szczegóły o ogromnej jakości, aby pomóc jej kolegom z drużyny.

Polski trener Arne Senstot musiał wyłączyć zegarek o 49:26:20. Wojownicy Mecz zakończyli bardzo agresywnie, przełamując pierwszy dołek na początku i nie pozwalając rywalowi rosnąć po przegranej ostatecznie 32:25.

W ten sposób kończy się drugi dzień XXIV międzynarodowego turnieju Hiszpanii, w którym Niemcy i Hiszpanie remisują w tabeli kwalifikacyjnej o 4 punkty.

Jutro w południe od godz. I żyć teleport, Będziemy uczestniczyć w wyniku tego konkursu, w Hiszpania Część korzyści płynących z posiadania lepszego kolażu niż Niemcy (Dziś pokonali Słowację 32-25), więc remis da mu tytuł.