25 kwietnia, 2024

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Kobiet 2021: „Wojownicy” pokonali Polskę w wielkiej rewolucji

Zaktualizowano

27.11.2021 –
20:00

OhMiędzy Zwycięstwo kobiecej drużyny piłki ręcznej W międzynarodowym konkursie Hiszpanii to Przeciw Polsce (32-25), Bardziej inspirujący zespół niż Słowacja, podtrzymuje dobre odczucia „Wojowników” Kilka dni po debiucie na mundialu. Stała intensywność i pewność w ich grze sprawia, że ​​są niebezpiecznym konkurentem dla każdego przeciwnika, nawet jeśli fizycznie przewyższają go liczebnie jak Polacy. Ta przewaga może być wykorzystana tylko przez strzał z zewnątrz w pierwszych pięciu minutach meczu. Od tego czasu Hiszpania dominuje agresją i zwinnością w prowadzeniu polskiego zespołu.

Kolejną wartością do dodania jest to, że wyniki z niektórymi zawodnikami na boisku lub z innymi rzadko będą się różnić, co może być bardzo skuteczne w mistrzostwach długodystansowych, takich jak Puchar Świata.

Hiszpania stopiła prowadzenie dla Polski z jej oczekiwaniami w obronie, Doprowadziło to do odzyskania kilku piłek. Arterius powrócił do ataku ze zwycięstwem, a leworęczna Espnola ostatecznie odsłoniła się przed bramkarzem. (Sześć bramek w pierwszej połowie godziny). Hiszpanie wyszli na pięciobramkowe prowadzenie (13-8) i tylko jeden atakujący tłum na chwilę przed przerwą dał Polsce prowadzenie (16-14).

Bradts ponownie przetestował obronę 5:1, Z dobrymi wynikami. Placówka, Bala Argos, Nie tylko jest wydajny w tej pracy, ale także zapewnia kontinuum dla obraźliwych zmian bez czekania na zmianę. Espa drukuje rytm, który porusza najtrudniejszą piłkę w twarz.

A kiedy pojawi się przekaźnik Ostatnie przejście Arteriusa zawsze nadejdzie Daje możliwość zdobywania punktów swoim kolegom z drużyny. Hiszpania ruszyła ponownie, wciskając do końca pedał gazu, kończąc kolejny niezwykły wyścig.

Dane techniczne

32 – Espa: Castellanos (Navarro); Arterius (3), Etczebera (1), Elpes (3), Cassama (2), Espinola (6), Barbosa (4); Morton (4, 2p), Campos (3), Laura Herndes, Einhova Herndes (1), Argos (1), Cesareo (1), Gudres (3, 1p).

READ  Kubańscy żeglarze żegnają cztery złote medale na mundialu w Polsce

25 – Polska: Zima (Malikskyvich); Kopilińska (5), Maduszik (4), Rosiak (1), Achuruk (2), Balsam (4 s.), Błomniska; Kega, Nosurix (1), Rosak (1), Nosek (3), Zimno (1), Gorma (2), Sarawaka (1).

Tablica wyników co pięć minut: 1-4, 7-6, 9-7, 13-8, 15-10, 16-14; 19-17, 22-198, 23-20, 26-21, 28-22, 32-25.

rbitros: Johna Fustamande i Javiera Lavaresa. Wykluczyli Barbosę dla Hiszpanii oraz Kegę i Nosurix dla Polski.

Incydenty: Drugi dzień międzynarodowego turnieju w Hiszpanii. Pawilon Króla Filipa VI, Podilla de Monte (Madryt), 900 widzów.