2 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jak zdobyć kryptowalutę LGBTQ+ uruchomioną przez Pride?

  • Starają się ugruntować pierwszą kryptowalutę LGBTQ+ wokół Marszu Dumy.

  • Założyciele mają nadzieję na zebranie wystarczających funduszy na inicjatywy informacyjne i merytoryczne.

  • Waluta cyfrowa działa w metaverse z korzyściami dla członków puli.

The Nowa kryptowaluta LGBTQ+ Został ogłoszony w grudniu 2021 roku i zdołał ujrzeć światło w ekosystemie blockchain kilka tygodni po tym, jak na całym świecie odbył się marsz dumy.

Mariquin Jest to jeden z dziesięciu projektów wybranych przez Algorand Miami Accelerator, jedną z platform blockchain, która zyskała na znaczeniu w ubiegłym roku i która zmusza przedsiębiorców z grupy do założenia nowej firmy w Miami, ale otwiera również możliwość uzyskać finansowanie z Borderless Capital, funduszy inwestycyjnych organizacji funduszu kapitałowego.

I chociaż będzie działać jak każdy inny projekt kryptograficzny, użyteczność tego tokena ma na celu wzmocnienie społeczności LGBTQ+ i zintegrowanie wszystkich jej członków w „globalną siłę”, która broni praw osób o różnej seksualności i promuje niedyskryminację tożsamości płciowej .

Mariquin Została utworzona głównie przez Juana Belmonte jako prezesa i Francisco Alvareza jako CEO.

Na tę inicjatywę do tej pory zainwestował Borderless Capital, Wczesny użytkownik oraz innych inwestorów, cieszących się zainteresowaniem różnych przedsiębiorców oraz organizacji obywatelskich i prywatnych, które coraz częściej podchodzą do projektów w jakiejś sprawie, w tym agencja internetowa DDB które Alvarez określił jakoTrzecia Globalna Agencja MarketingowaDziś pracuje nad brandingiem marki kryptowalut.

Kryptowaluta LGBTQ +

Do tej pory jest już ponad dwa tysiące maricoinery Na obecnym etapie przedsprzedaży w pieniądzu Placet (euro, dolary itp.), która ma wynieść 1,2 miliona dolarów do 23 czerwca, Międzynarodowy Dzień Równości LGTBIQ+.

Twórcy MariCoin tworzą metaverse, a raczej „Mariverse” dla społeczności LGBTQ+, gdzie będą realizować osobistą misję pozyskiwania tokenów i transakcji, nawet przy wsparciu Stowarzyszenia OniRozwiązanie do przechowywania kryptowalut.

READ  Profeco zaprasza na przegląd motocykli Yamaha; Może być wadliwy

Według Evana Pesero, CIO firmy zajmującej się kryptowalutami, „Mariverso” będzie również miało wyspę, na której użytkownicy tokenów będą mieli preferencyjne środki do kupowania ziemi, korzystania z wirtualnych firm, zostania wybranym awatarem, budowania domów i firm, chodzenia na koncerty… i to wszystko Co ekosystem cyfrowy pozwala im zrobić z gospodarką MariCoin.

„To waluta, która ma wzmocnić kolektywizm. Dzisiaj byłbym zadowolony, gdyby wszyscy zrozumieli, że tło jest społeczne, a nie spekulacyjne”powiedziała Malacia Serrano, Chief Community Officer w MariCoin.

Również w najbliższych miesiącach cała firma będzie się starała pobierać niewielką 0,5-procentową prowizję od transakcji, za ich utrzymanie i rozwój, nawet jeśli deklaruje to jako non-profit.

Ponadto w tym roku MariCoin będzie obecny na Prides w 20 krajach, aby pozycjonować się na całym świecie i przedstawić swoje finansowe i społeczne argumenty wszystkim społeczeństwom, ale zwłaszcza w obszarach, w których celebracja gali jest bardziej skomplikowana, zarówno pod względem finansowania. i bezpieczeństwo.

Czytaj teraz:

„Jesteśmy 24/7”; Otwórz wątek najlepszych fraz toksycznego prezydenta i ujawnij doświadczenia

„Wszyscy jesteśmy Andym”; Twórca treści, który inspiruje internautów do niepoddawania się

Betty opuszcza Netflix, aby dostać się do Walmartu; „Boski” cosplay rozprzestrzenia się bardzo szybko

„Nie chcę”; Pokazują wytwarzanie sera Oaxaca i odpychają klientów