3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Stawka Banxico w wysokości 10%? Inwestorzy uważają to za możliwe: BofA – El Financiero

Bank Meksyku (Banxico) Może podnieść referencyjną stopę procentową między 9,25 a do 10 procentWzięło to pod uwagę trzech na 10 zarządzających funduszami ankietowanych przez Bank of America (BofA).

Zgodnie z dokumentem Ankieta dla menedżerów funduszu Ameryki Łacińskiej Podobnie jak w czerwcu, około 30 procent inwestorów uważało, że cena akcji Banexico może osiągnąć te poziomy, w porównaniu do 10 procent, którzy myśleli tak samo w poprzednim miesiącu.

Tymczasem nieco ponad 30 procent nadal oczekuje, że Banxico podniesie poziom odniesienia w pewnym zakresie Od 8,25 do 9 procentW porównaniu do 25% osób, które tak uważały w poprzednim sondażu.

I odwrotnie, tylko 10 procent spodziewa się, że meksykańskie władze monetarne zamkną ten rok w tempie od 7,25 do 8 procent, co kontrastuje z 25 procentami inwestorów, którzy myśleli tak samo w maju.

Około 70 procent z 31 zarządzających funduszami, z którymi konsultował się Bank of America, również uważało, że PKB Meksyku wzrośnie. Od 0 do 2,5 procentw porównaniu z 50 procentami, które myślały tak miesiąc temu.

o oprocentowaniu, Jonathan HeathWicegubernator Korporacji stwierdził, że najbliższe posiedzenie może wzrosnąć o 75 punktów bazowych, w celu uzyskania pozycji pieniężnej zgodnej z problemem inflacja w Meksyku.

Oczywiście powinniśmy głosować. Jestem jednym z pięciu, masz już bardzo dobry pomysł na to, gdzie będę głosować i prawie mogę Ci powiedzieć, że moim osobistym zdaniem Będzie większość Będziemy świadkami tego wzrostu w 75 punktów bazowych. Główna dyskusja byłaby taka, że ​​jeśli Sierpień Wicegubernator powiedział: ponownie zwiększamy do 75 lub wracamy do 50.

READ  Japón planea desarrollar armas de riel para contrarrestar los ataques con misiles hipersónicos