22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jak poprosić o płatność, jeśli mieszkam w Meksyku?  Grupa Millennium

Jak poprosić o płatność, jeśli mieszkam w Meksyku? Grupa Millennium

Jeśli korzystasz z konta Facebook Kiedy Od 24 maja 2007 r. możesz ubiegać się o swój udział w ugodzie dotyczącej prywatności w wysokości 725 milionów dolarów, którą firma macierzysta Meta zgodziła się zawrzeć.

Sprawa wywodzi się z ujawnionych w 2018 r. informacji, że Cambridge Analytica, firma powiązana ze strategiem politycznym Donalda Trumpa, Stevem Bannonem, zapłaciła deweloperowi aplikacji Facebooka za dostęp Dane osobowe około 87 milionów użytkownikówi platforma.

powiedzenia Dane zostały wykorzystane do kierowania wyborców w USA Podczas kampanii w 2016 r., której kulminacją był wybór Trumpa na 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Jak zażądać płatności, jeśli mieszkasz w Meksyku?

płacić Dotyczy to wyłącznie mieszkańców Stanów Zjednoczonych, Ponieważ do wycieku danych doszło podczas wyborów prezydenckich w tym kraju.

Aby poprosić o zawarcie umowy, Użytkownicy mogą wypełnić formularz i wyślij go online lub wydrukuj i wyślij pocztą.

Zainteresowane strony będą miały Najbliższy termin to 25 sierpnia aby złożyć wniosek.

Ile pieniędzy dostaję?

Nadal Nie jest jasne, ile pieniędzy otrzymają poszczególni użytkownicyale im więcej osób złoży ważne roszczenia, tym mniejsza będzie każda płatność, ponieważ pieniądze muszą zostać podzielone między nich.

On Płatność zostanie dokonana za pomocą kart podarunkowych Lub przez PayPal w ostatnich miesiącach 2023 i na początku 2024 roku.

Należy zauważyć, że iJednak rozwój Facebooka utknął w martwym punkcie, ponieważ coraz więcej osób łączy się i bawi na konkurencyjnych platformach, takich jak TikTok Nadal ma ponad 2 miliardy użytkowników na całym świecie.

AMP

READ  Belgia. Zamknięcie „największej fabryki czekolady na świecie” po odkryciu salmonelli w jej produktach