25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Inegi poinformowała, że ​​Meksykanie oceniają swoje obecne samopoczucie na 8,2

Badanie przeprowadzone przez Narodowy Instytut Geografii i Statystyki (Engy) Ocena dorosłej populacji miejskiej na 8,2, w skali od 1 do 10, aktualne zadowolenie z życia, o jedną dziesiątą mniej niż w rekordach z 2019 r. i I kwartału 2020 r., tj. w roku poprzedzającym epidemię wywołaną przez COVID-19.

Wskazania Raport własny mieszkańców miast Wynika z niego, że spośród wszystkich ankietowanych 2,1 procent określiło swój poziom zadowolenia z życia jako „niski”, dając ocenę od 0 do 4; Chociaż jest to 9,9 procent z oceną 5 lub 6.

Większość populacji odnotowała lepsze wyniki w zakresie jakości życia, z czego 42,1% oceniło swoje życie na 7 lub 8, podczas gdy 46% stwierdziło, że ich poziom zadowolenia jest wart 9 lub 10.

Najwyższy poziom szczęścia występuje w relacjach osobistych, które mają ocenę 8,8, następnie mieszkaniu i aktywności lub zawodzie z wynikiem 8,7, a stanem zdrowia 8,6.

Z drugiej strony, Citizen Security uzyskał ocenę 5,8 i był elementem, który dawał najmniej dobre samopoczucie Meksykanom.

Ponadto satysfakcja z kraju wykazuje średnią ocenę 7,2, czyli o cztery dziesiąte wyższą niż zaobserwowano w lipcu 2019 r.

ten Engy Zaznaczył, że komponenty bezpieczeństwa i państwa to nadal aspekty, które reprezentują najniższą średnią ocenę mieszkańców, choć oba wykazują największą poprawę w porównaniu z kwalifikacjami przyznanymi w lipcu 2019 roku.

W lipcu tego roku równowaga psychiczna populacji wyniosła 6,1 w porównaniu z 6,3 w lipcu 2019 r. Zakłada się, że spadek ten jest spowodowany obecnością uczuć takich jak niepokój, zmartwienie i napięcie, spowodowanych zamknięciem.

W zakresie subiektywnego samopoczucia i zaufania konsumentów, Engy Zwrócił uwagę, że komponentem o najlepszych kwalifikacjach jest przyszła sytuacja ekonomiczna rodziny. Najniższą oceną jest możliwość zakupu artykułów gospodarstwa domowego.

a

READ  To, co zobaczysz na teście osobowości, powie Ci, czy jesteś osobą racjonalną | Meksyk