3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Horoskop na tydzień od 8 do 11 maja 2023 roku

Horoskop na tydzień od 8 do 11 maja 2023 roku

W horoskopie na ten tydzień Mhoni Vidente powie ci, co los szykuje dla ciebie w miłości, a także dowiesz się, jakie są twoje szczęśliwe liczby, abyś mógł je wykorzystać w swoich grach losowych i kolorach obfitości, aby nastąpił wzrost gospodarczy Twoje życie.

W tym tygodniu Barany będą miały siłę życiową we wszystkim, co będą robić, zwłaszcza w sprawach zawodowych i biznesowych, ale nie powinny się rozpraszać i zawsze mieć pozytywne nastawienie. Weźmiesz udział w kursie językowym i samodoskonaleniu, a to bardzo pomoże Ci w przyszłości. Twój magiczny dzień to wtorek, kolorem twojej obfitości jest pomarańczowy, a twoje magiczne liczby to 10 i 17, i będziesz miał szczęście. Wejdziecie w decydujący okres waszych energii, więc odrodzicie się na wiele sposobów i rozpoczniecie nowy cykl waszej egzystencji, który zabierze was na najwyższe poziomy świadomości. Twoja charyzma będzie kojarzona z ludźmi, którzy są bardzo ważni dla Twojego rozwoju zawodowego. Tydzień pracy to dużo i dobra wiadomość w biznesie. Prawdziwa miłość spod znaku Koziorożca lub Ryb szuka właśnie Ciebie.

Znak Byka musi ufać wszystkiemu, co robią, aby mieć pewność, że wszystko, co zrobią w interesach lub biznesie, zakończy się sukcesem. Idź dalej, nie zatrzymuj się dla niczego ani nikogo, naucz się pozbywać toksycznych ludzi wokół siebie. Twój magiczny dzień będzie w środę, ponieważ otrzymasz niespodziewane prezenty.Twoje magiczne liczby to 07 i 14. Kolorem twojej obfitości jest fioletowy. Rozwiążesz problemy prawne, staraj się nie spieszyć, aby znaleźć rozwiązanie każdego ze swoich problemów. Jesteś najpotężniejszy w zodiaku i to sprawia, że ​​​​wszyscy na tobie polegają, ale staraj się trzymać z dala od energii, które nie są twoje. Zakochany nie będziesz miał ambiwalencji co do tego, z kim zostać, a to sprawia, że ​​​​mieszkasz z dwiema osobami w tym samym czasie, ale staraj się jasno wyrażać swoje uczucia i pozwól swojemu sercu zdecydować, kto jest dla ciebie najlepszą osobą.

Tydzień na pozbycie się kłamstw, które Cię otaczają, a do tego zmierzysz się z prawdą w swojej miłości i życiu osobistym, musisz podejmować decyzje, nawet jeśli kosztują one dużo pracy, ale to jedyny sposób, aby iść do przodu. To czas, aby działać i zacząć widzieć, czego chcesz dla swojej przyszłości. dni na zrealizowanie się w sprawach biznesowych. Twój magiczny dzień to czwartek, twoje szczęśliwe liczby to 03 i 08, a twoim kolorem obfitości jest niebieski. Miłość, o której myślałeś, że już została utracona, chce cię poprosić z powrotem i pamiętaj, że twój horoskop zawsze będzie dominował w sytuacjach miłosnych, ponieważ są dwie w tym samym czasie, więc zawsze staraj się dobrze rozwiązać każdą sytuację. Dostajesz zaproszenie na wycieczkę w tym tygodniu, skorzystaj, bo potrzebujesz przerwy. Staraj się nie kłócić z rodzicami, pamiętaj, że oni chcą dla ciebie jak najlepiej.

READ  Chikes Rivera otrzymuje krytykę za lizanie ucha swojego chłopaka | Zdjęcie

Dobrobyt, na który czekałeś, przyjdzie do ciebie, aby zmienić twoje życie, a każdy ruch, który jest obecny w twojej pracy, będzie pozytywny i poprowadzi cię. Nie masz wątpliwości, że jesteś na dobrej drodze, aby zacząć iść do przodu w życiu. Nie zapominaj, że zawsze powinieneś przygotowywać się do nauki, ponieważ to cię wzmocni. Twoim magicznym dniem jest piątek, twoje magiczne liczby to 05 i 21, a kolorem twojej obfitości jest zielony. W pracy będziesz organizować spotkania w celu przearanżowania stanowisk, pamiętaj, że twój znak jest zawsze odpowiedzialny za zarządzanie. Nie doradzaj przyjacielowi, który nie chce słuchać, próbujesz nakłonić wszystkich do rozwiązania swoich problemów i nie godzić się na sytuacje, które nie są twoje. Nowotwory, które są samotne, pokochają nowy znak ziemi, który będzie bardzo kompatybilny.

Tydzień przemian w Twoim życiu, dlatego skupisz się na usuwaniu wad, które nie pozwalają iść do przodu i być bardziej profesjonalnym. Pamiętaj, że Twój horoskop przypada na okres, w którym rozwijasz się ekonomicznie i masz dziedzictwo na przyszłość. W dzisiejszych czasach będziesz miał nowe fantazje, które sprawią, że się uśmiechniesz, czyli miłość pojawi się w twoim życiu, musisz tylko podjąć decyzję, aby być szczęśliwym. Twoje magiczne liczby to 09 i 33, kolorami obfitości są biel i czerwień, a Twoim najlepszym dniem jest poniedziałek. Nie chwal się tym, co masz, bo napełniasz się złą energią, po prostu powiedz o tym ludziom, którzy Cię kochają. Nie upieraj się, że osoba już cię nie kocha, pamiętaj, że lepiej zamknąć kręgi i iść naprzód. Dają ci kredyt mieszkaniowy, pamiętaj, że nadszedł czas, aby zwiększyć swoje dziedzictwo. Spróbuj uczyć się do egzaminów zawodowych.

Twój najlepszy dzień to wtorek, kolor obfitości to żółty, a twoje szczęśliwe liczby to 06 i 23; Polecam zagrać w lotto. W tym tygodniu będziesz miał równowagę, której potrzebujesz, aby być lepszym, twój horoskop jest bardzo przesadzony, a to powoduje problemy nerwowe i stresowe. To będą dni pozytywnych ruchów w pracy, nadchodzą przetasowania kadrowe, ale będziesz najlepszy. Dostajesz zaproszenie na wycieczkę z rodziną. Lojalni przyjaciele to ci, którzy będą cię wspierać na dobre i na złe, staraj się dobrze wyróżniać swoich przyjaciół i odsuwać na bok tych, którzy chcą tylko korzyści. Świętujesz urodziny krewnego i sprawi ci to wielką radość, ale będziesz również zachwycony, gdy dowiesz się, że krewny jest w ciąży. W kwestiach zdrowotnych zadbaj o stres i bóle głowy.

READ  Alejandro Fernandez wysyła emocjonalną wiadomość do swojego ojca Don Vicente po pogłoskach o jego zwolnieniu | Zdjęcie

Tydzień rozwoju zawodowego, nie możesz się poddawać: dążenie do doskonałości w swojej pracy i lepsze wynagrodzenie za swoją pracę, ponieważ jesteś we właściwym czasie, aby uzyskać to, czego potrzebujesz, aby być lepszym. Zrób inwentaryzację swojego życia i usuń wszystkie negatywne rzeczy, których doświadczyłeś ze swoich myśli. Naucz się puszczać to, co nie było twoje, zwłaszcza w miłości. Twój najlepszy dzień to środa, twoje magiczne liczby to 06 i 23. Twoje kolory obfitości to czerwień i pomarańcz. To są dni, w których możesz wyczyścić oczekujące płatności i spróbować zaoszczędzić więcej. Będziesz podejmować decyzje dotyczące nowych projektów pracy. Pamiętaj, aby trzymać się diety. Otrzymasz finansową niespodziankę. Jesteś bardzo dobry w zarządzaniu ludźmi i byciu liderem, spróbuj wziąć udział w kursach rozwoju społecznego lub public relations. Nie poddawaj się! W tych dniach nadejdą pozytywne energie, których tak bardzo pragniesz.

Nieograniczony tydzień! Zrób wszystko, aby dostać to, czego chcesz. Gwiazdy będą ci sprzyjać. Pamiętaj, że twój znak jest najbardziej inteligentny i zdolny do każdego zadania, ale unikaj sabotowania siebie. Niech szczęście zawładnie twoim życiem. To są dni rozwagi: nie walcz i nie rozmawiaj za dużo z otaczającymi cię ludźmi. Twój najlepszy dzień to czwartek, twoje magiczne liczby to 04 i 19, a twoimi kolorami obfitości są niebieski i zielony. Możesz wreszcie nadrobić zaległości i zacząć oszczędzać na święta. W miłości czasami czujesz się wykorzystany lub myślisz, że twój partner jest tylko zainteresowany. Spróbuj przeanalizować swój stan emocjonalny i poproś o radę. Krewny prosi cię o przysługę ekonomiczną. W życiu zawodowym poznasz ciekawych ludzi. Czas założyć firmę, zrobisz wszystko, co w twojej mocy.

tydzień nowych możliwości i wzrostu zatrudnienia; Jeśli zmieniasz pracę, otrzymasz ją bez problemu. Pamiętaj, że twój znak jest znakiem kreatywnym, tym, który sprawia, że ​​​​dorastasz. Staraj się nie wypełniać swoich myśli negatywnymi myślami. Otrzymaj nagrodę lub stypendium na studia za granicą. Uważaj na długi, bądź mądrzejszy. Twój najlepszy dzień to piątek, twoje magiczne liczby to 12 i 40, a twoimi kolorami obfitości są pomarańcz i zieleń. Miłość znaku ognia szuka związku miłosnego. Zadbaj o problemy skórne. Staraj się pozostać na diecie i nadal ćwiczyć, jesteś próżnym zodiakiem. Bądź ostrożny w pracy i staraj się rozwiązać wszystko, co cię wisi. Dają ci zwierzaka. Żonaty Strzelec ma na horyzoncie Barana.

READ  Pepe Aguilar pyta Ángela, dlaczego jej dekolt jest tak wyraźny

W ciągu tygodnia powinieneś być bardzo uważny na swoje otoczenie. Będzie zdrada przyjaciół lub miłości, staraj się być ciągle w defensywie. Dni wyzwolenia od wszystkiego, co nie pozwala rozwijać się w biznesie. Na Twojej drodze pojawia się płatna praca, więc postaraj się znaleźć nowe kierunki. Wiesz, że potrzebujesz dziedzictwa na swoją przyszłość. Twoje szczęśliwe liczby to 13 i 30, kolory obfitości to zielony i czerwony, a Twoim najlepszym dniem jest wtorek. Uważaj na złość w pracy, lepiej nie zwracać uwagi na tych, którzy chcą cię nękać. Nie baw się już miłością, lepiej bądźmy szczerzy. Budujesz dom i postanawiasz go pomalować. Nadszedł czas, abyś postawił warunki w swojej pracy i poprosił o podwyżkę. Zakochasz się w kimś, kto jest Baranem lub Bliźniętami. Przygotowujesz się do wyjazdu pod koniec maja.

Tydzień oczyszczenia ciała i duszy. Twój znak wejdzie w fazę mentalnego wniebowstąpienia. Jesteśmy tym, co myślimy, więc zmień myśli, które nie pozwalają Ci żyć. Twoim idealnym partnerem byłby Byk, Panna lub Waga. Twoje magiczne liczby to 11 i 25, kolory obfitości to czerwień i zieleń, a Twoim najlepszym dniem tygodnia jest środa. Dostajesz propozycję awansu lub innej pracy, ale czasami sabotujesz siebie lub myślisz, że nie dasz rady. Pamiętaj, że twój umysł jest potężny, więc podejmuj nowe wyzwania w swoim życiu. Staraj się uważać na problemy z torbielami lub infekcjami skóry, skonsultuj się z lekarzem. Jesteś bardzo dobry w sprzedaży, więc załóż firmę, a twoja charyzma cię tam zaprowadzi. Denerwujesz się, ponieważ nie wiesz, jak zakończyć przyjaźń lub ulotną miłość.

Tydzień ekspansji we wszystkich formach twojego życia, będziesz miał lepszą pracę, a przede wszystkim wypłacalność ekonomiczną, której potrzebujesz do szczęścia. Postaraj się nie postrzegać już swojego życia jako dramatycznego. Zacznij czuć się bezpieczniej w tym, czego chcesz. Twój najlepszy dzień to czwartek. Twoje magiczne liczby to 05 i 18. Twoje kolory to niebieski i żółty. Czasami dużo myślisz o tej miłości, która go opuściła, ale pamiętaj, że czas leczy wszystko. Dają ci pieniądze, które są ci winni, a ty rozważasz inwestycję w dom. Organizujesz wydarzenie dla swojej firmy i zaczynasz poznawać nowych, ciekawych ludzi. Nie trać czasu na romanse na stronach internetowych. Bardzo negatywna energia blisko Ciebie, pamiętaj, aby nie ufać za bardzo i założyć czerwoną wstążkę na lewą kostkę z trzema węzłami i pozostawić ją tam, aż sama nie spadnie.