19 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nie żyje Carlos Parra, wokalista Los Parras Grupo Milenio

Nie żyje Carlos Parra, wokalista Los Parras Grupo Milenio

W niedzielne popołudnie, 7 maja, smutna wiadomość Śmierć młodej piosenkarki Carlosa ParręNazywany wokalistą regionalnego zespołu meksykańskiego chrom.

A dzięki oficjalnemu kontu zespołu na Instagramie grupa stała się sławna po opublikowaniu zdjęcia z wizerunkiem młodego mężczyzny 26 lat W towarzystwie A czarna taśma

Do wszystkich przyjaciół, rodziny i fanów grupy… ze złamanym sercem chcemy was poinformować Wczoraj mieliśmy wypadek samochodowy, w którym zginął nasz brat. Carlosa Parrę. Post brzmiał: RIP, młodszy bracie, kochamy cię”, brzmiała wiadomość wysłana przez innego regionalnego meksykańskiego muzyka gatunkowego”.

Według publikacji przyczyna śmierci Carlosa Parry nastąpiła po wypadku samochodowym, do którego doszło w sobotę 6 maja.

Kim jest Carlos Parra?

Carlos był głównym wokalistą regionalnej meksykańskiej grupy Los Parras, którą założył wraz z braćmi Cesarem i Cristianem i która na samym Spotify miała już ponad 700 tysięcy słuchaczy miesięcznie.

W wieku zaledwie 26 lat Carlos był uważany za jedną z największych obietnic w tym gatunku. Barra tak często wchodził w interakcje ze swoimi wyznawcami, że przyciągał uwagę Jego związek z influencerką Lillian Grego.

DAG

READ  Ugly Betty: Przed i po powrocie obsady w sezonie 2