3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ze swoim welonem i przezroczystym strojem Becky G emanuje elegancją na Billboard Women in Music 2023

Ze swoim welonem i przezroczystym strojem Becky G emanuje elegancją na Billboard Women in Music 2023

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w nocy 1 marca. Billboard Kobiety w muzycewydarzenie z udziałem wybitnych osobistości muzycznych, takich jak Rosalía, Lana Del Rey i Ivy Queen, które oprócz zaskakiwania ich talentem, zwracały również uwagę kostiumami.

Jednak tak było Becky g który wyróżniał się oryginalnym i retro strojem, a także przystąpił do kierunek przezroczystości Zaryzykował nietypowy dodatek na tego typu imprezy: welon ślubny w gradacji od czerni do królewskiego błękitu.

krótka sukienka z „starszy” tłumacz Decided to Live an Unforgettable Night to oryginalny projekt Caroliny Herrery, który łączy gotycki klimat koronki z przejrzysta moda oraz klasyczne zastosowanie gorsetów, które dodają modelce eleganckiego detalu.

Stylizacja Becky G łączy prześwit i koronkę / IG:iambeckyg

Dla mnie Welon, który Becky G zdecydowała się założyć na Billboard Women in Music 2023i, co należy zauważyć, wsparta elegancką, błyszczącą opaską na głowę, która wraz z wyborem butów i biżuterii zapewniła jej koronę jako jednej z najbardziej rozchwytywanych artystek modowych wieczoru.

Co dziwne, towarzyszyła jej właśnie ta stylizacja retro z niebieskim welonem i czarną koronką Becky g Wczesnym rankiem w dniu swoich urodzin, od 2 marca, przedstawicielka miejskiego gatunku zdmuchnęła 26 świeczek na swoim urodzinowym torcie, osiągając tym samym niezapomnianą uroczystość, która została zalana muzyką i brawami.

Cóż, w samym sercu YouTube Theatre w Hollywood Park, Becky G stała się w centrum uwagi Kilkakrotnie, oprócz wokalnej interpretacji swojego musicalu „MAMII”, znana piosenkarka otrzymała także nagrodę „Impacto”, nagrodę, która doprowadziła ją do płaczu ze wzruszenia i którą, co nie dziwi, opublikował na na swoim oficjalnym koncie na Instagramie serię zdjęć z tego wspaniałego wydarzenia.

Becky G miała na sobie krótką bieliznę z prześwitami, które miały efekt gorsetu w talii / IG: @iambeckyg

„Wow, co za błogosławieństwo! Nie mogę wymyślić lepszego sposobu na zakończenie (moich) 25. urodzin i przywitanie ich 26. urodzin. Zeszłej nocy otaczało mnie tak wiele niesamowitych kobiet i nigdy w życiu nie czułam się tak zainspirowana. Kocham was wszystkich. Dziękuję za życzenia urodzinowe, Oto dwudziesty szósty dzień!” Becky g na swoim koncie na Instagramie.

Jakby tego było mało, tzw Tłumaczenie „Bez piżamy” W ten piątek będzie miał premierę swój nowy singiel zatytułowany „Arranca”, który powstał we współpracy z Omegą, na który jego fani już czekają i który będzie idealną wisienką na torcie na zakończenie jego urodzinowego tygodnia.

READ  Meksykański film, który zarobił miliony dolarów w kasie i jest obecnie najczęściej oglądany w serwisie Netflix, zakończy cię bez względu na wszystko
Becky G koronowana na jedną z królowych Billboard Women in Music 2023 / IG: @iambeckyg

Czytaj:

To jest prześwitująca sukienka, w której Rosalía zwróciła na siebie uwagę Billboard Kobiety w muzyce

BTS: Becky g Ujawnia, jak komunikować się z J-Hope i przełamać barierę językową