17 maja, 2024

„Hobbit” Bermúdez zdobywa nagradzanego gola za imponujący występ w pierwszej połowie

Meksyk /

W końcu może to być tylko fikcja, mówiąca o tym, że Atlante przegrało 4:3 z Tapatio w tym Stadion Akron Z Zapopan, Jalisco, ale faktem jest, że Christiana „Hobbita” Bermudeza Godny uwagi, bo jak to się mówi, pomocnik jest Jak dobre wino.

On jest tym weteranem piłki nożnej Mistrzowie przyłączać Liga Iron Colts MXWrócił, by się radować zielony prostokąt Jakikolwiek talent wydawał mu się naturalny.

Dodany do bramki, którą strzelił przeciwko Rojiblancos i zremisował mecz na 1-1, kiedy jego drużyna miała już przewagę liczebną, lekko uderzył piłkę Kolejny wspaniały gol strzelony.

Hobbit, wzór cnót, klasy, dotyku i indywidualnego stylu, strzelił gola, który mógł równie dobrze na koniec tego turnieju koniec 2023 rrywalizując z najlepszymi na torze.

Bermúdez złapał piłkę i był zachęcany do strzelania bez większego namysłu, co go powaliło wbudowane sieciAby pokazać strażnikowi, który był trochę do przodu.

Przy odpowiednim uderzeniu może go odłożyć okrągły poza zasięgiem bramkarza i po drugiej stronie linii bramkowej. Wspaniały!