18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Hiszpania przegrywa z Polską i ich awans do rundy kwalifikacyjnej jest trudny

Zawodnicy reprezentacji Hiszpanii w meczu z Polską.
RFEVB

ten Hiszpańska drużyna siatkówki kobiet Pokonany z Polską, jedyny zespół, który nie przegrał w grupie B. europejski 2021, a dotarcie do rundy kwalifikacyjnej jest skomplikowane. Kordoba Rachel Montero, co zapewniło dobrą pozycję w poprzednim konflikcie, dodając do poprzedniego zwycięstwa Latynosów nad Chorwacją, które rozpoczęło się jako początek układu zaproponowanego przez Pascuala Sour i zdobyło 6 punktów. Jednak osiągi i siła kijów wystarczyły, by pokonać Lwy w trzech setach (15-25, 15-25 i 8-25).

Niewiele historii jak na pierwszą mangę. Zespół pod wodzą Jacka Nowrokiego dał swoje najlepsze występy, podobnie jak w poprzedniej edycji. Eurowoli To byłby koszt pożegnania z Hiszpanią. Polska zablokowała centymetry i sprowadziła cios ich ataków na 15-25. W drugim zestawie scenariusz poszedł w ten sam sposób. Pożyczki udzielane przez wroga generowały wystarczające dochody, aby stanowczo zapanować nad szokiem. Ta panorama obróciła się do rzutu 15-25.

Chíron, obstawiając młodszego, szukał zmiany w mechanice, której nie odkrył. Elia Rodriguez w dystrybucji, obecność Carmen Anzu w sieci czy ataki Caroliny Camino nie wystarczyły, by powstrzymać Polskę przed ukończeniem trzeciego i ostatniego seta 8-25.

Wybory przewyższą Niemcy

Nowa porażka z Polską była trzecią Hiszpanią po przegranej z Czechami (1-3) i Bułgarią (0-3). Mistrzostwa Europy odbywają się w czterech różnych lokalizacjach: w Serbii, Chorwacji, Rumunii, a dokładniej w bułgarskim mieście Płowdiw. Oprócz negatywnych ocen Hiszpanów na miejskim stadionie Colodrama, Załamanie równowagi Przeciw Helinasowi (3-2) pozostawia kilka możliwości awansu do rundy kwalifikacyjnej — bardzo krótki czas.

Przeżyją nowy dzień odpoczynku, zanim podejmą się ostatniego wyzwania we wtorek. W najbliższą środę, od godziny 16:30 w naszym kraju, zamkną się z pierwszą rundą mistrzostw Niemcy.