1 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Helmut Marko – Fox Sports

Ten sezon Formuła 1 drużyna Aston Martin hZnany z kopiowania samochodu Red Bulla, AMR23 został zaprojektowany przez kilku członków austriackiego zespołu, w tym dyrektora technicznego Dana Fallowsa.

Mówi się teraz, że inne zespoły, takie jak Mercedes, mogą zbliżyć się do jednomiejscowych Maxa Verstappena I Sergio „Chico” Perez Jeśli chodzi o projekt, biorąc RB19 za punkt odniesienia. Dlatego Helmuta Marka, Jako konsultant Red Bulla wysłał wiadomość do swoich rywali i wyjaśnił, że zanim zechcą dorównać swoim samochodom, muszą zaakceptować rzeczywistość i odłożyć na bok dumę.

„Wzajemne naśladowanie to codzienność w Formule 1. Nie ma w tym nic nieuczciwego. Celem jest zbudowanie najszybszego samochodu, a następnie świętowanie sukcesu. Nie pozostaniesz w tyle za innymi o lata tylko dlatego, że jesteś zbyt dumny, by przyznać, że inni poradzili sobie lepiej.powiedział Sportowi Bildowi.

Możesz być zainteresowany: Charles Leclerc i Mercedes będą rozmawiać o „bombie” Formuły 1.

Już oskarżyłem ich o plagiat!

Po Grand Prix Bahrajnu Gulf Air w 2023 r. Marco Helmuta poszedł przeciwko Dana Fallowsa, Były trener reprezentacji Austrii, ze względu na konstrukcję RB19 na rzecz AMR23.

„Zgadza się, tego, co było w głowie Fallowsa, nie można wymazać. Fotografowanie z fokusem nie jest zabronione, ale czy można tak dokładnie kopiować nie mając dokumentacji do naszego auta? […]. Mamy dziś na podium trzy Red Bulle, tylko ostatni z innym silnikiem! (Aston Martin ma jednostkę napędową od Mercedesa)” – powiedział Servus TV.

Możesz być zainteresowany: Checo Pérez na GP Azerbejdżanu 2023 F1: Harmonogramy i gdzie zobaczyć meksykańską transmisję na żywo

READ  Pożegnanie z Man United, klubem, który oferuje Lozano 13 milionów mil Bahrajnu; Chucky już powiedział tak