24 kwietnia, 2024

Dzisiejsze mecze: Dania vs Tunezja, transmisja na żywo, 1. runda Mistrzostw Świata 2022 w Katarze

Transmisja na żywo meczu Dania-Tunezja, 1. rundy Mistrzostw Świata 2022 w Katarze

90 + 6 minut | Dania 0-0 Tunezja | koniec gry. Dania i Tunezja zremisowały 0:0 w swoim pierwszym występie na mundialu w grupie D.

90 + 3 minuty | Dania 0-0 Tunezja | Proszą o pomoc w regionie Tunezji. Sędzia Cesar Ramos podchodzi do VAR-u i sprawdza procedurę, ale nic nie ma. Partia duńskiego gracza jest karana przed rozegraniem rozdania.

90 + 2 minuty | Dania 0-0 Tunezja | Dania rusza w pogoń za trzema punktami i jest bardzo blisko bramki po długim strzale, który afrykański bramkarz z wieloma problemami zdołał zatrzymać.

Nie zapomnij obejrzeć meczu Meksyk vs Polska… Śledź tutaj

90 minut | Dania 0-0 Tunezja | Meksykański gwizdek dodaje kolejne 5 minut do gry.

86 minut | Dania 0-0 Tunezja | Kolejne ostrzeżenie, tym razem skierowane do Tahy Yassine El Khenissiego z reprezentacji Tunezji.

82 minuty | Dania 0-0 Tunezja | Rozegrane zostały ostatnie minuty meczu. Tunezja była lepsza od Danii, choć obaj mieli swoje szanse.

79 minut | Dania 0-0 Tunezja | Zmiany w Tunezji: Youssef El Msakni odchodzi i opuszcza swoje miejsce dla Hannibala Mejbri, a Issam El Jebali robi to samo, aby wejść do Taha Yassin El Khenissi.

77 minut | Dania 0-0 Tunezja | Żółta kartka dla Danii, Matthias Jensen.

71 minut | Dania 0-0 Tunezja | Cała Dania prosi o pomoc w rejonie Joakim Maehle. Jednak sędzia Cesar Ramos mówi, że nic się nie stało i procedura jest kontynuowana, przyjmując, że kontakt był spowodowany niezamierzonym odbiciem.

69 minut | Dania 0-0 Tunezja | Tunezja zachowana!! Andreas Cornelius ma kontakt z piłką w polu karnym i piłka trafia w lewy słupek.

Minimum 68 | Dania 0-0 Tunezja | Bramkarz Ayman Dahmin ratuje Tunezję, blokując strzał Christiana Eriksena. Bramkarz zmieniającą się ręką posyła piłkę do rzutu rożnego.

67 minut | Dania 0-0 Tunezja | Tunezja również przesuwa swoje figury: Anis Suleiman opuszcza boisko, aby wejść do Naim Sliti.

READ  PSG opuściło Real Madryt bez Kyliana Mbappe i było szczęśliwe podpisanie kontraktu z Randallem Kolo Mwani – Fox Sports

64 minuty | Dania 0-0 Tunezja | Trzy zmiany w reprezentacji Danii. Simon Kier odchodzi, a wchodzi Matthias Jensen; Kasper Dolberg odchodzi do Andreasa Corneliusa, a Jesper Lindstrom zajmuje miejsce Andreasa Skova Olsena.

60 minut | Dania 0-0 Tunezja | Dania wróciła do gry, osłabiając dominację przesuniętą przez Tunezję, która już wyglądała na zagrożoną na boisku.

57 minut | Dania 0-0 Tunezja | W polu karnym pojawia się Kasper Dolberg, który kieruje piłką. Niestety dla niego piłka odbiła się od budki Tunezji.

55 minut | Dania 0-0 Tunezja | Nieuznany gol dla Danii. Mikel Damsgaard obejmuje prowadzenie, a trzeci z meksykańskich sędziów anuluje wynik.

Minimum 50 | Dania 0-0 Tunezja | Essam El Gebaly wyszedł na kontratak, kierując się samotnie w stronę pola Danii, ale nogi odmówiły mu posłuszeństwa i próbował dotknąć piłki, kiedy miał wszystko do oddania strzału.

48 minut | Dania 0-0 Tunezja | Tunezja jest właścicielem tych pierwszych kilku minut wtyczki. Afrykańska drużyna prezentuje ważną pozycję ofensywną.

46 minut | Dania 0-0 Tunezja | Gdy tylko ruszyli z piłką, Tunezyjczycy przeszli do ataku i wykonali rzut rożny, który zakończył się kontrolą Danii.

46 minut | Dania 0-0 Tunezja | Druga połowa rozpocznie się na Estadio de la Ciudad de la Educación. Za przeniesienie piłki odpowiada Tunezja.

Minimum 45 + 4 | Dania 0-0 Tunezja | Kończy się pierwszy okres. Dania i Tunezja padają bezbramkowo w pierwszej połowie w bardzo intensywnym meczu.

45 minut | Dania 0-0 Tunezja | Sędzia Cesar Ramos doliczy kolejne 4 minuty do pierwszej połowy.

45 minut | Dania 0-0 Tunezja | Zmień Danię. Thomas Delaney schodzi z boiska z powodu kontuzji, a jego miejsce zajmuje Mikkel Damsgaard

42 minuty | Dania 0-0 Tunezja | Issam El-Gabaly spotyka się twarzą w twarz z Kasperem Schmeichelem, gra piłką, a gdy ten wyśpiewuje pierwszą bramkę, bramkarz posyła piłkę do rzutu rożnego.

READ  O której godzinie Wikingowie grają z Orłami?

38 minut | Dania 0-0 Tunezja | Tunezja rozpoczyna atak.. Issa Ledouni znajduje piłkę w okolicy i zabiera bombę na bok. Afrykanin uderzył piłkę z urazą.

33 minuty | Dania 0-0 Tunezja | Tunezja czeka na dobrą pozycję. Afrykańska drużyna oddała posiadanie przeciwnika w nadziei na kontratak.

30 minut | Dania 0-0 Tunezja | Teraz właścicielem piłki jest Dania, która stara się utkać niebezpieczną grę kilkoma kontaktami w środku pola.

27 minut | Dania 0-0 Tunezja | Dania zdołała pozbyć się nowej presji wywieranej przez Tunezję i wycofać się z gry.

24 minuty | Dania 0-0 Tunezja | Pierwszy bilet rezerwacyjny jest dla Duńczyka Rasmusa Kristensena.

23 minuty | Dania 0-0 Tunezja | Dania została ponownie uratowana. Essam El-Gabaly odgrywa główną rolę w kontrataku, który kończy się piłką w siatce, ale sędzia Cesar Ramos uznał gola za spalonego.

21 minut | Dania 0-0 Tunezja | W regionie Tunezji zaczął padać deszcz. Dania szuka pierwszego gola w meczu powietrznym.

18 minut | Dania 0-0 Tunezja | Duńczycy wracają do ataku. Joakim Maehle wbiega w pole karne i groźnie wkracza w strefę zagrożenia w poszukiwaniu kolegi z drużyny. Wszystko to kończy się rzutem rożnym, który Afrykańczycy kontrolują.

15 minut | Dania 0-0 Tunezja | Dania próbuje pozbyć się lekkiej hegemonii narzuconej przez Tunezję. Rasmus Christensen kontynuuje atak i wchodzi w pole karne, ale jego strzał trafia w obronę.

13 minut | Dania 0-0 Tunezja | Afrykańczycy grają lepiej niż Dania, dłużej mają piłkę pod nogami i starają się być bardziej ofensywni.

10 minut | Dania 0-0 Tunezja | Wspaniały!! Dania została uratowana od pierwszego gola. Strzał zza pola karnego Mohameda Dragera został lekko odbity przez duńskiego obrońcę i piłka minęła słupek.

8 minut | Dania 0-0 Tunezja | Nadal nie ma wyraźnej dominacji na boisku. Zacięta walka o panowanie nad piłką w środku pola.

min 5 | Dania 0-0 Tunezja | Gra jest bardzo trudna, a Dania chce mieć piłkę, ale Tunezja jest zdeterminowana, by zsumować przewagę.

READ  Dzisiejsze mecze: Pachuca vs Monterrey: podsumowanie, wynik i gole pierwszego meczu półfinałowego Apertury 2022

minimum 3 | Dania 0-0 Tunezja | Afrykanie odpowiedzieli strzałem Youssefa Al-Masakniego, który został zablokowany przez obronę. Mecz rozpoczął się od pełnej akcji.

minimum 2 | Dania 0-0 Tunezja | Duńska drużyna była odpowiedzialna za poruszanie się przy piłce i natychmiastowe przejście do ataku… chcą trzech punktów!

00 minut | Dania 0-0 Tunezja | Rozpocznij mecz. Dania i Tunezja są już w grupie D mundialu 2022 w Katarze.

Tak wygląda szatnia w Danii

wszystko Gotowe w garderobie Z Danii rozpoczną swój udział w mundialu.

Potwierdzenie składu Danii

duński zespół Gotowy do debiutu Zawodnik Pucharu Świata i już w pierwszym meczu zadeklarowany w wyjściowej jedenastce.

Potwierdzony skład na Tunezję

Afrykańska drużyna Odsłoń drużynę z którym zmierzy się z Danią.

Gdzie można bezpośrednio obejrzeć mecz Dania-Tunezja?

spotkanie Rozpocznie się o 7:00 CST na Qatar Foundation Stadium, Znajduje się w Al-Rayyan w Katarze. Można go oglądać na żywo w telewizji za pośrednictwem TUDN, TV Azteca, SKY Sports i Vix+. Minuta po minucie mamy o godz Zaznacz na pewno.

dzień dobry!!!! Mistrzostwa Świata FIFA Katar 2022 toczą się dalej I kolej na Grupę D, aby zaangażować się w działania, tym razem z Mecz Dania – Tunezja odbędzie się w Qatar Foundation.

Duński zespół jest jednym z Kandydaci do awansu do 1/8 finału w tym sektorze. Będą jednak musieli trafnie przewidywać Na boisku z przeciwnikiem, który może stać się niespodzianką grupy.

Ten Puchar Świata to wyzwanie dla drużyny Kaspera Hjulmanda Stara się przewyższyć swoje wyniki pokazowe, biorąc ćwierćfinał za swój najlepszy wynik. Teraz na czele z Christianem Eriksenem i Kasperem Schmeichelem spróbują pokazać się z jak najlepszej strony.

To jest Nie mogą od tego uciec Minuta po minucie od MARCA Claro Gdzie przyniesiemy Ci wszystkie uczucia Z tej tętniącej życiem imprezy, kto będzie miał kostium – Udział meksykańskiego sędziego Cesara Arturo Ramosa, który poprowadzi pojedynek, Wraz z Alberto Morinem i Miguelem Hernandezem, którzy będą odpowiednio 1 i 2 asystentami… Zaczynamy!!