1 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chaco Jimenez jest reprezentantem Santi od początku 2023 roku

Javiera RosasaCzytanie: 3 minuty.

SC teraz: „Chaco” został agentem Santiago Jimeneza

„El Bebote” będzie miał teraz swojego ojca jako swojego przedstawiciela; Javier Aguirre, szczęśliwy słysząc skandowanie jego imienia przez kibiców z Majorki; i Jimmy Garoppolo będą mieli konkurs w Las Vegas

Chaquito koncentruje się obecnie na zdobyciu tytułu z Feyenoordem, po czym przeanalizuje, jakie oferty mogą nadejść.

Christiana Jimeneza Jest nowym aktorem swojego syna Santiago JimenezaNapastnik Feyenoordu. On ’Chacoobjawił się ESPN Że od początku 2023 roku postanowili, że będzie odpowiedzialny za poprowadzenie kariery swojego potomstwa, po tym jak agencja Matthias Bangui była odpowiedzialna za prowadzenie negocjacji, aż trafił do futbolu z Europa.

Santi Jimenez Wyjawiła holenderskiej prasie, że jej ojciec, Christiana Jimenezabędzie odpowiedzialny za pomoc w analizie Oferuje Który może trafić na Twój stół podczas letniego targu, bo jest Twój Czynniksytuacja, którą potwierdziłeś ”Chacol ESPN.

„Tak, to jest tak. Od kursu na początku roku zdecydowaliśmy, że będzie to zawód Santi Biorę to „. Christiana Jimeneza.

Cristian Jimenez przeanalizuje oferty, które mogą nadejść za meksykańskiego napastnika.Imago 7

ShakitoW tej chwili koncentruje się na zdobyciu tytułu z Feyenoordem, zespołem, który jest bliski koronacji w Eredivisie, po czym przeanalizuje propozycje które możesz otrzymać w następnym okresie transferowym.

„Nie rozmawiałem sam ze sobą. CzynnikCóż, moim agentem jest mój ojciec, nie rozmawiałem z nim, ale teraz skupiamy się na Feyenoordzie. Chcę tu coś wygrać. Zasługujemy na to, fani na to zasługują, zawsze nas wspierają, nawet jeśli przegrywamy. Przyjeżdżają tutaj, aby pokazać swój fanatyzm. Kochamy ten klub i chcemy najpierw coś wygrać, zanim zaczniemy myśleć o lecie.SantiW rozmowie z My.

Kiedy Santi Jimenez Do Feyenoordu trafił na początku sezonu 2022/2023, a piłkarz należał do agencji aktorskiej „Cantera Latina”, prowadzonej przez Matthiasa Ponga, który wraz z Mariel Douaihy prowadził negocjacje między Cruz Azul a reprezentacją Holandii.

Santi Jimenez W zeszły weekend osiągnąłem 20 adnotacji, łącząc znak Luisa Garcíi i Javiera „Chicharito” Hernandeza, jako meksykańskich piłkarzy z największą liczbą bramek strzelonych w swoim pierwszym sezonie w Europa.

READ  Pokémon Go - Pokémon World Championship Twitch Tokens & Times