14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gwinea: godzina policyjna ogłoszona „do odwołania” po zamachu stanu

Siły specjalne, które zadały cios stan zatrudnienie Gwinea, posadzili dotyk został: zostanie zniesione „do odwołania”. Fot. Reuters.

Uderzyć stanRozwiązanie instytucji rządowych, aresztowanie prezydenta Alpha Conde i odrobina… został Które zostaną przesłane „do odwołania”, w bilansie dzisiejszych Mistrzostw Sił Specjalnych Gwinea, który – który Przejmij kontrolę nad krajem afrykańskim.

W klipie wideo, który rozpowszechnił się w mediach społecznościowych i mediach, ujawnił się niezidentyfikowany żołnierz zamachu stanu Gwinea ogłoszenie:

„Społeczność krajowa i międzynarodowa zapewniła nas: Fizyczna i moralna integralność byłego prezydenta Alpha Conde nie jest zagrożona. Otrzymasz opiekę medyczną i będziesz w kontakcie ze swoimi lekarzami. Wszystko będzie dobrze. Kiedy nadejdzie czas, udostępnimy (więcej) danych”.

Uderzyć stan i dotyk został

  • dotykać został wzrośnie w Gwinea „Do nowego powiadomienia”
  • Siły specjalne zastąpią gubernatorów stanów i ministrów

We wspomnianym filmie armia wezwała byłych władców i innych urzędników do zrzeczenia się władzy po zamachu stanu. stanlub dowolny Negatywny byłby uznany za buntDodali ten dotyk został Wejdzie w życie o godzinie 20:00 czasu lokalnego.

plotery zamachu stanu Gwinea W poniedziałek poprosili zwykłych pracowników, aby kontynuowali swoją rutynę pracy. Fot. Reuters.

sprzeciw Gwinea Były prezydent Alpha Conde jest oskarżany o próbę utrzymania się u władzy dzięki nowej konstytucji, którą sam napisałby. ten Organizacja Narodów Zjednoczonych skarcić dotyk został i cios stan w kraju Afryki Zachodniej.

Gwinea, między niepewnością

  • Alpha Conde wygrała trzecią kadencję w październiku

Sekretarz generalny ONZ Antonio Guterres potępił „wszelkie przejęcie przez rząd” zamachu stanu stan. dotykać został zatrudnienie Gwinea Zostanie on podjęty w poniedziałek w Parlamencie, który faktycznie doprowadzi członków sił specjalnych do zamachu stanu.

READ  Henry Kissinger umiera w wieku 100 lat