3 października, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

jest netto? Matka wyrzucona ze szkoły za „niewłaściwy strój”

Co za kontrowersje, że szkoła kolumbijska o tym, jak kogoś traktują matka rodziny w tym tygodniu. Pokaż to Lokalny personel odmówił wejścia do niej, ponieważ sposób, w jaki była ubrana, nie wydawał się odpowiedni (¿??) I, oczywiście, wygenerowało to już wszelkiego rodzaju opinie za i przeciw.

Zdjęcie: Specjalne (DenunciasBQ za pośrednictwem Twittera)

Poznamy tę kontrowersyjną historię

Zdarzyło się to w zeszły czwartek, w Szkoła w mieście Soledad. Według lokalnych mediów czasI Kobieta i jej mąż poszli tego dnia do szkoły na spotkanie Gdzie by protokoły zdrowotne przeciwko COVID-19.

Problem polegał na tym, że Kobieta miała spore problemy z dostaniem się do szkoły. Gdy tylko dotarła do wejścia, przedstawiciel Rady Ojców i Reprezentantów Nie pozwolił jej przejść i wywołał kontrowersje, że dał mu go, aby uniemożliwić mu dotarcie do miejsca, w którym studiował jego syn.

Matka wyrzucona ze szkoły za „niewłaściwy strój”

Zdjęcie: Specjalne (DenunciasBQ za pośrednictwem Twittera)

To jest film o tym, co się stało

jak widać w Film, w którym doceniana jest dyskusja między dwiema kobietami, Matka rodziny (zidentyfikowana jako Izabela Castro) Miała na sobie niebieskie dżinsy i niską białą bluzkę odsłaniającą pępek. Jednak delegatka wspiera się tym, że w podręczniku szkolnym dotyczącym współistnienia stwierdza się, że: Nie może się tak ubierać.

Dyskryminujesz mnie, madam To nie ma nic wspólnego ze mną sposób, w jaki przyszedłem, mając na sobie wykształcenie, mój syn tu studiuje”Kobieta odpowiedziała na argument członka Rady Ojców i Reprezentantów. Ale jej słowa, podobnie jak jej męża, zawisły w powietrzu tylko dlatego, że… Chuda kobieta była wciągnięta w kłótnię. Wśród komentarzy „co za wstyd dać mi tobie”, po prostu nie przepuściłem.

Cokolwiek mu powiedzieli i powiedzieli mu, że To, co robił, było aktem dyskryminacji przeciwko niemu. Ona Powtarzał, że powinni przeczytać przewodnik po koegzystencji Zanim stwierdzą, że jej nie przepuszczą Nieodpowiednia sukienka.

READ  „Będzie gorzej niż Covid”.

Okazuje się jednak, że instrukcja nie mówi nic o sposobie ubierania się rodziców…

Ach, ale jak myślisz… inny lokalny sposób, TuBarco ار Aktualności, przydzielono zadanie badań, ręcznej recenzji i szczęśliwych raportów Nie ma sekcji, w której określono „właściwy” sposób, w jaki rodzice powinni się zaprezentować.

Te same lokalne media odnoszą się do tego dnia, a także w sieciach społecznościowych, gdy sprawa się rozprzestrzeniła, Opinie armat były podzielone. Wielu rodziców poparło kobietę, gdy zauważyli, że była dyskryminowana, robiąc to Inni stanęli po stronie delegata, ponieważ zgodzili się, że to nie są sposoby ubierania się (………)

jak widzisz Czy istnieje dyskryminacja lub czy są powody, dla których matka odmawia przyjęcia do szkoły syna, aby nosił ubrania, tak jak zrobiła to kobieta na filmie?

Jak mało: nauczyciel kpi i obnaża jedynego ucznia, który wrócił do klasy twarzą w twarz