2 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Golfistka Paige Spiranac „porzuca” sport, by zostać striptizerką (WIDEO) – Fox Sports

Golfistka Paige Spiranac „porzuca” sport, by zostać striptizerką (WIDEO) – Fox Sports

the influencerzy I Były golfista północno Amerykański, Wielki Spiranacwydał zupełnie nieoczekiwane oświadczenie, ponieważ gwarantuje, że „zrezygnować Do Sporty Aby zmienić swoje życie i Stać się W spychacz.

Ten Sportowiec otrzymał dużo Krytycy I uwagi przez lata jak zarabiasz na życie?z tego powodu sposób ubierania siępoza tym w portale społecznościowe zawsze się pojawiaSeksualny’, indeksowane Jak spychaczDlatego zdecydował się to zrobić reklama.

Zalecamy następujące: „Izraelu, wyszedłeś ze swoją żoną”: memy Kevina Alvareza, Nailia Wrayes

Paige Spiranac ogłasza, że ​​będzie striptizerką, ale…

Za pośrednictwem sieci społecznościowych tzw amerykański sportowiec Opublikowano kilka zdjęcia W Bieliznagdzie to zamieścił Ważne Ogłoszeniez przesłaniem, które wywołało intrygę wśród jego zwolenników.

Oni zapytali mnie przez lata Jeśli jesteś striptizerką lub golfistą. Dziś się dowiemy ”- napisał w towarzystwie A spinki do mankietów Do youtube Gdzie on to widział? taniec i zrobić kilka akrobacje W rura.

W tym wideo Opowiedz nam, jak wyglądał ten proces „rzucić sport” Poświęcić się istnieniu spychaczakceptując to „Nie wiem, jak tańczyć” Nie ma też mocy do „wykonywania akrobacji”, ale byłRaza dla niego Obserwujący próbować dalej.

I on się przeprowadził za tę okazję. Naprawdę nie jestem na to gotowy; Nie umiem tańczyć, nie mam siły w górnej części ciała. Zobaczymy, jak to będzie, ale jeśli Obserwujący i ludzie Oni tak myślą mogę to zrobićWięc myślę, że mogę to zrobić”.

… Ostatecznie okazało się, że to wszystko żart

pomimo pokazał się jak prawdziwy striptizer A nawet jeśli zmiany On nazwa Do „Piaskowe Kopce”W końcu to wszystko było częścią pliku żart przez ludzie To nadużywać dla niego wyglądgdzie udawała prawdziwą baletnicę tylko po to, żeby „przestali gadać”.

READ  Ile czasu spędza w Cruz Azul?