3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Przesuń palcem, aby zyskać pewność siebie!  Meksyk pożera Dominikanę w Concacaf Sub 20 – Fox Sports

Przesuń palcem, aby zyskać pewność siebie! Meksyk pożera Dominikanę w Concacaf Sub 20 – Fox Sports

the Reprezentacja Meksyku do lat 20 kobiet W pierwszym meczu turnieju Dominikana pokonała 4:0 Mistrzostwa CONCACAFktóry zaliczy trzy przepustki na mundial w klasie 2024.

drużyna Annę Galindo Jej konkurencję zjadły Tatiana Flores (2′), Giselle Espinosa (39′), Natalia Colin (80′) i Hailey Gordon (83′).

„Ważne było zrobienie tego pierwszego kroku, pozbycie się wszelkich nerwów, które mogą być obecne przed rozpoczęciem mistrzostw i znalezienie rytmu, aby dalej dodawać; dodanie trzech punktów startowych jest zawsze ważne i było jednym z naszych celów, – powiedział menedżer do lat 20.

Możesz być zainteresowany: „Największym wyzwaniem jest dotarcie do finału i wygranie go”: Meksyk celuje wysoko w Mistrzostwa CONCACAF U-20 Kobiet

Stymulacja zespołu Tricolor dotarła szybko i Annę Galindo Nie dopuszczał do zbytniej pewności siebie w swojej drużynie: „Mówiłem im, żeby uzbroili się w cierpliwość, że znajdziemy miejsca i że będziemy dążyć do tego, by przeciwnik biegł i szybciej kręcił naszą piłką, abyśmy mogli go rozpieszczać i tracić bramki”.

kolejny wpis od Annę Galindo Odbędzie się on w sobotę 27 maja o godz Portorykopojedynek odpowiadający drugiemu dniu zawodów.

„To będzie trudny przeciwnik, który przegrywa swój pierwszy mecz i chce zdobyć bramkę przeciwko nam. Myślę, że będzie to fizyczny mecz, który będzie wymagał dużego skupienia, aby móc utrzymać swój cel i znaleźć te przestrzenie — podsumował.

Możesz być zainteresowany: wszystko jest gotowe! Potwierdzone dni i godziny półfinałów Liga MX Femenil

READ  200-krotny król strzelców! Andre-Pierre Gignac strzelił z Tigresem dwieście bramek