20 kwietnia, 2024

Ameryka uzyskuje minimalną przewagę nad Tigres w pierwszym meczu półfinałowym

EFE26 maja 2023, 23:21Czytanie: dwie minuty.

Alisson Gonzalez zdobył jedynego gola w meczu dzięki strzałowi z dystansu, który został połączony z błędem bramkarza.

the sępy amerykańskie Hiszpański trener Angel Vilcamba pokonał w piątek mistrzów 1:0 UANL Tygrysy W pierwszym meczu półfinału turnieju koniec 2023 r przyłączać Liga MX kobiet I zbliżyli się do finału.

Allison Gonzalez zdobył bramkę Ameryka, który bronił swojej dzielnicy na stadionie Azteca. Rewanżowy pojedynek, w którym poznamy drużynę, która będzie dalej walczyć o tytuł, zostanie rozegrany w poniedziałek na Estadio Universitario, siedzibie Kings.

Orły zdominowały pierwszą połowę. W 4. minucie pierwsze ostrzeżenie wysłała Kiana Palacios strzałem ze średniej odległości, który minął tuż obok prawego słupka bramkarza Cats Cecilii Santiago.

Ameryka vs. tygrysy. Finał Otwarcie 2022.Imago 7

W wieku 13 lat Hiszpanie Andrea Pereira Kopnął z rzutu wolnego na bramkę, a Santiago strzelił z rzutu rożnego.

Po porażce celuj Ameryka. po 25 minutach, Allison Gonzalez Wykończył piłkę spoza pola karnego, w które uderzył, zanim wszedł do bramki tygrysywspomagany nieudaną interwencją Santiago, zdobywając gola 1:0.

Druga część dotyczy kotów. 62. Jacqueline Oval dokończył zmianę gry na lewym skrzydle i strzelił na bramkę, gdzie był bramkarzem Etzela Gonzaleza Strzał obronił.

Jana Gutierrez, lat 78, ponownie zaatakowana tygrysy Po strzale, który miał wejść w lewy słupek Gonzalez.

READ  Borregos w dramatyczny sposób bronił tytułu po powrocie przeciwko Autenticos Tigres