5 maja, 2024

Gol i podsumowanie Paris Saint-Germain 1-0 Marsylia w 1. lidze 2022 |  16.10.2022

Gol i podsumowanie Paris Saint-Germain 1-0 Marsylia w 1. lidze 2022 | 16.10.2022

16:19 4 minuty temu

Streszczenie

15:41 41 minut temu

Dziękujemy za dołączenie do nas w tej grze

Dziękujemy za dołączenie do nas w transmisji meczu pomiędzy Paris Saint-Germain a Marsylią, czekamy na Was w Favel na kolejne transmisje.

15:41 42 minuty temu

koniec gry

Sędzia gwiżdże na koniec meczu, a mecz wygrywa Paris Saint-Germain.

15:37 godzin temu

90′

Dodano 4 minuty rekompensaty.

15:34 godzin temu

88′

PSG zebrało 7 rzutów rożnych, 8 stałych fragmentów i 50% posiadania piłki.

15:32 godziny temu

84′

Olympique Marsylia zdobyła 6 rzutów rożnych, 6 stałych fragmentów i 50% posiadania piłki.

15:26 godzin temu

78′

Paris Saint-Germain zmienia się, Lionel Messi odchodzi, a na boisko wchodzi Pablo Sarabia.

15:19 godzin temu

71′

Czerwona kartka dla Samuela Gigota z Olympique Marsylia, który właśnie wszedł na boisko i opuścił swoją drużynę z 10 zawodnikami.

15:11 godzin temu

62′

Marsylia grała lepiej w ostatnich pięciu minutach, lepiej kontrolowała piłkę i strzelała dwa razy na bramkę.

15:00 godzinę temu

54 ’

PSG nadal naciska na całym boisku w poszukiwaniu defensywnego błędu.

14:59 godzin temu

pierwszy cel

14:57 godzin temu

46′

rozpocząć po raz drugi.

14:36 ​​​​2 godziny temu

połowa czasu

Obie drużyny idą na odpoczynek, a wynik to Paris Saint-Germain 1-0 Marsylia.

14:34 2 godziny temu

45 + 2′

Gol dla Paris Saint-Germain!

cztery pięć’

Dodano 3 minuty rekompensaty.

14:30 2 godziny temu

39′

Paris Saint-Germain nie może się doczekać strzelenia pierwszego gola i wywarcia presji na całym boisku.

14:26 2 godziny temu

31′

PSG posiadało piłkę i wykonało 10 groźnych ataków.

14:24 2 godziny temu

14′

Ciężka gra pomocników, obie drużyny szukają pierwszych okazji do zdobycia bramki.

13:53 2 godziny temu

6′

Pierwszy rzut rożny w meczu dla Paris Saint-Germain.

13:47 3 godziny temu

0′

Rozpoczyna się mecz, a obie drużyny będą dążyć do zwycięstwa.

Ostatnia konfrontacja!

Ostatni raz te dwie drużyny spotkały się 17 kwietnia 2022 roku i wtedy PSG wygrało 2-1 na Parc des Princes. Ten mecz był pełen fauli, żółtych kartek, rzutów rożnych i wielu goli, które mamy nadzieję dzisiaj powtórzyć.

13:08 3 godziny temu

Historia między dwoma zespołami

Paris Saint-Germain kilkakrotnie spotykał się z Marsylią. Ostatnie 5 spotkań zakończyło się 3 zwycięstwami Paris Saint-Germain, a remis i zwycięstwo Olympique de Marseille.

13:03 3 godziny temu

Dostęp do PSG

12:58 3 godziny temu

Witam!

Jesteśmy prawie jeden przed rozpoczęciem meczu pomiędzy Paris Saint-Germain a Marsylią w Parc des Princes. Obie drużyny wyruszą w poszukiwaniu zwycięstwa. Kto to zrobi dziś wieczorem? Śledź naszą relację na VAVEL.

12:53 3 godziny temu

Nie startuj stąd, aby śledzić mecz między Paris Saint-Germain i Olympique Marseille bezpośrednio z Ligue 1 2022

Za kilka chwil podzielimy się wyjściowym składem na mecz pomiędzy Paris Saint-Germain i Marsylia, a także najświeższymi informacjami z Parc des Princes. Nie przegap żadnych szczegółów meczu minuta po minucie i na żywo online z VAVEL.

12:43 4 godziny temu

Ostatni skład Olympique Marsylia

Oto jedenastu graczy, którzy rozpoczęli ostatnią grę:
Ruben Blanco, Leonardo Balerdi, Samuel Gigot, Chancel Mbemba, Bab Gui, Valentin Ronger, Nuno Tavares, Issa Kabore, Alexis Sanchez, Dimitri Payet i Gerson.

12:38 4 godziny temu

Ostatni skład Paris Saint-Germain

Gianluigi Donnarumma, Marquinhos, Danilo Pereira, Sergio Ramos, Marco Verratti, Fabian Ruiz, Juan Bernat, Nordi Mukele, Kylian Mbappe, Carlos Soler i Pablo Sarabia.

12:33 4 godziny temu

Gracze Olympique de Marseille do obejrzenia

W drużynie jest trzech wybitnych graczy, którzy odpowiadają za atak Olympique de Marseille. Pierwszy to Alexis Sanchez (nr 70), gra na pozycji napastnika i jest liderem ataku. Jest najlepszym strzelcem zespołu w sezonie z 4 golami w 8 meczach. Strzelił gola w ostatnim meczu ze Sportingiem Lizbona w Lidze Mistrzów i nie przestanie. Następnym zawodnikiem jest Jonathan Klaus (nr 7), w 9 rozegranych przez niego meczach ma 4 asysty, co czyni go największym asystentem zespołu w sezonie i możemy zobaczyć, jak w niedzielę zaliczył swoją piątą asystę w tym turnieju. Ostatecznie obrońca Nuno Tavares (nr 30) w Ligue 1 strzelił 3 gole w 9 meczach, co czyni go drugim najlepszym strzelcem drużyny i możemy zobaczyć, jak strzeli gola w niedzielę.

12:28 4 godziny temu

Olympique de Marseille w turnieju

12:23 4 godziny temu

Gracze Paris Saint-Germain do obejrzenia

Kolejni trzej gracze są uważani za kluczowych dla ofensywnej linii PSG i każdy z nich prawdopodobnie strzeli gola w meczu z Olympique Marsylia. Neymar (nr 10) to kluczowy element zespołu. Jest najlepszym strzelcem zespołu w tym sezonie z 8 golami w 10 meczach, w których gra, a także najlepszym asystentem zespołu z 7 asystami. Następny jest Argentyńczyk Lionel Messi (nr 30), grający na pozycji do przodu, drugi co do wielkości asystent drużyny z 7 asystami. Jest bardzo doświadczonym graczem i widzimy go asystującego po raz ósmy w niedzielę. I wreszcie francuski pomocnik Kylian Mbappe (nr 7). Jest bardzo ważnym zawodnikiem, w ostatnim meczu strzelił trzy gole, co czyni go drugim najlepszym strzelcem drużyny z 8 golami w 9 rozegranych meczach.