22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Juan Escobar, bardzo blisko Toluca

Juan Escobar, bardzo blisko Toluca

Po sfinalizowaniu transakcji za przybycie Alexisa Vegi Czerwone Diabły szukają zawodnika z Paragwaju


Miasto Meksyk – przyszłość Juana Escobara Wydaje się, że teraz jest już wszystko jasne. Toluca To zespół, który wykazał zainteresowanie Paragwajem i będzie bardzo blisko uzupełnienia składu prowadzonego przez Renato Paivę.

szczególnie Udało mi się potwierdzić, że Szkarłatny Zarząd rozpoczął negocjacje w sprawie usług Juana Escobaraktóry uzyskał aprobatę Ameryki Południowej i w tej chwili istnieje już pierwsza umowa, zgodnie z którą będzie on nosił w tym kolorze kolor czerwony Zamknięcie 2024.

Ufam temu samemu źródłu, że nawet sytuacja Juana Escobara Można zdefiniować w tym tygodniu, ponieważ w Toluca Muszą zrobić miejsce dla zawodnika, który nie trenował w Meksyku, aby móc wejść do reprezentacji Paragwaju.

Biorąc pod uwagę tę sytuację, opcja jest słuszna Toluca Trwają negocjacje w sprawie możliwego odejścia napastnika Pedro Raula, który wzbudził zainteresowanie brazylijską piłką nożną.

Pod koniec meczu Toluca – Mazatlán, trener Renato Paiva został zapytany o przyszłość obu zawodników, pozostawiając sytuację w rękach Scarlet Board.

„Pedro jest moim zawodnikiem, Juana Escobara NIE. Reszta to menedżerowie i nie wiem, co się dzieje. Nie mam informacji, co się stanie, ale przy otwartym rynku wszystko może się zdarzyć. Pedro jest dziś naszym zawodnikiem i mam nadzieję, że będzie mógł z nami pracować w poniedziałek. „Juan gra w meksykańskim futbolu od dawna, był mistrzem, jest świetnym zawodnikiem, ale mówię to jako element Cruz Azul” – powiedział Paiva na konferencji prasowej.

Drugie źródło blisko Niebieski krzyż Potwierdził to Juana Escobara Prowadzi zaawansowane rozmowy na temat promowania Devils w turnieju Zamknięcie 2024.