8 maja, 2024

Dzisiejsze mecze: Pachuca vs Tigres: podsumowanie, gole wideo i wynik pierwszego meczu rewanżu ćwierćfinałowego Liguilla MX 2022

Wynik końcowy: Pachuca 2-1 Tigres (Agg: 2-2) | Rewanż ćwierćfinałowy, Liga MX Apertura 2022

to koniec Tygrysy spadają z najgorszej pozycji w tabeli, a Pachuca przechodzi do półfinału z Monterrey. Możesz śledzić pierwszy odcinek Claro Sports i MARCA Claro na żywo.

Zapamietaj to W poniedziałek, 17 października, będzie można wysłać całą dostawę Ballon d’Or 2022, Gdzie Karim Benzema jest najlepszym kandydatem.

Minimum 89 | Weszliśmy w ostatni etap gry i Tigres rzucił wszystko do przodu w poszukiwaniu bramki. Gwizdek postanawia dodać do końca kolejne siedem minut.

85 minut | Pachuca nie pozwala Tigresowi dotrzeć i pozwala Minutes na dalsze awansowanie, aby wypełnić swój bilet wśród czterech najlepszych drużyn turnieju.

Minimum 80 | Miguel Herrera wysyła na boisko Jordy’ego Caicedo i Diente Lópeza, aby spróbowali dać Tygrysom do następnej rundy, w której będzie na nich czekać Monterrey.

Minimum 76 | Pachuca stara się rządzić kluczem i idzie ze wszystkim w ataku, ale nie mogą stanąć przed bramką Nahuela, a gra pozostaje w jednym golu, aby wyłonić półfinalistę.

Minimum 73 | Zobaczmy, czy Tygrysy są w stanie odpowiedzieć i iść do celu po tym, jak nie zwrócili uwagi na przewagę, na którą tak ciężko pracowali w tym pojedynku.

Min 69 | Gooooooooooooooal Pachuca, Rapdo traci drugą bramkę dla Tuzos i po raz kolejny awansują do półfinału Apertury 2022.

Minimum 65 | Goooooooooooooooooooal dla tygrysów. Podwójny strzał w okolicy i Guido Pizarro kończy głową, dając kotu długo oczekiwany gol.

Minimum 62 | Nowa eskalacja dla Tygrysów szukających bramki kwalifikacyjnej, a Miguel Herrera prosi ich o przesunięcie linii, aby osiągnąć cel.

Min 57 | Tuzos zwalniają i naprawdę zaczynają chodzić z piłką z boku na bok po boisku, aby zegar nadal tykał, a całkowity remis daje im bilet do półfinału.

54 minuty | Pachuca już dopasowuje akcje i próbuje uszkodzić skrzydło z pełną prędkością, ale Tigres idzie zbyt głęboko, aby uniemożliwić Tuzosowi zabicie serii.

READ  Brazylia wycofuje się z piłki nożnej na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku

51 minut | Potężny zamach nad Thuvenem przy wejściu do obszaru i Al Safir postanowił nie strzelać karnego, a akcja toczy się dalej, a niektóre Tygrysy koncentrują się na ataku.

Minimum 48 | Arraaaancaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa w drugiej połowie Należy zauważyć, że Nahuel Guzmen dostał kartkę pod koniec pierwszej połowy po wybuchu z Tuzosem.

Mecz Pachuca vs Tigres: podsumowanie, gole wideo i wynik Leguela MX 2022, rewanż ćwierćfinałowy pierwszy rewanż

Minimum 48 | Tuzos próbuje wrócić do życia i strzelić gola, kradnąc piłkę Nahuelowi, ale gra zostaje unieważniona. Pierwszy raz kończy się bardzo gorącymi alkoholami i wieloma wsadami.

45 minut | Luis Chavez popełnia błąd w pomocy i chce odciąć prowadzenie Tigresowi i stać się pierwszą kartą ostrzegawczą Tuzos del Pachuca.

Minimum 42 | Wciąż kontrolują grę gracze z Nuevo Lin, którzy szukają celu, który da im bilet do półfinałów na Apertura 2022.

Minimum 37 | Pachuca nie może odebrać piłki Tigresowi, ale podopieczni Miguela Herrery również nie mogą znieść ranienia miejscowych w Hidalgo.

Minimum 33 | Wreszcie gwizdek mówi, że piłka najpierw dotknęła nogi obrońcy i nie ma maksymalnej kary dla tygrysów. Pachuca jest wciąż przed nami.

Minimum 31 | Uwaga. Gwizdek został ogłoszony przez VAR w związku z możliwym rozdaniem w strefie, co byłoby karą dla Tigres, ale musimy poczekać na ostateczną decyzję.

Minimum 29 | Tigres już ma piłkę, ale ciężko im ominąć pomoc i nie mogą zaszkodzić bardzo spokojnej bramce Ostariego.

Minimum 26 | Pachuca nie jest usatysfakcjonowany i szuka drugiej bramki, ale Igor nie pozwala im wejść na pole, a wszystko kończy się rzutem od bramki dla bramkarza Guzmana.

Minimum 23 | Teraz tym, który jest zmuszony szukać bramki, jest drużyna Miguela Herrery, która próbuje zaatakować, ale Tuzos blokuje miejsca w obronie, aby uniknąć bramki.

READ  Ile pieniędzy Boca Juniors potrzebuje od Cruz Azul, aby uzyskać kod Christiana Pavona?

Minimum 20 | GOOOOOOOOOOOOL PACHUCA. Wynik globalny jest połączony. Guzmán pojawia się w polu, aby zakończyć po dużym upadku Romario Ibarry i traci gola Tuzosa.

18 minut | Romario Ibarra próbuje uciec z pełną prędkością na linii bocznej i kończy się upadkiem przy wejściu do obszaru, ale gwizdek każe mu wstać i kontynuować grę.

15 minut | Teraz to Nico Ibez, którego daleki strzał trafia w obrońcę i przybywa bez mocy, aż do rąk Nahuela Guzmana, który spokojnie odchodzi.

Minimum 13 | Daleki strzał przechodzi przez Sebastiana Cardovę i Ostari, aby świetnie obronić i uratować własną bramkę przed zdobyciem pierwszego gola w meczu.

Minimum 11 | Zła wiadomość dla tygrysów. Samir został rzucony na boisko kontuzjowany i będziemy musieli poczekać, aby zobaczyć, czy może kontynuować na boisku, czy też powinien wejść jako rezerwowy.

8 minut | Ibaez wchodzi na obszar i szuka spóźnionej usługi, której nie można znaleźć i która wygasa bez generowania ryzyka. Obrona kotów odrzuca piłkę.

Min 5 | Pachuca jest już w posiadaniu piłki i stara się awansować linie, ale obrona Tigres nie pozwala im zbliżyć się do obszaru Nahuela Guzmana w niebezpieczeństwie.

Minimum 3 | Tigres już chce iść do przodu w ataku i wykonać długie uderzenie na przybycie Crdovej, ale piłka odbija się i ucieka przez ostatnią linię, aby wykopać bramkę.

Minimum 1 | Arraaaaaancaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Impreza odbywa się na stadionie Hidalgo, a pierwszymi, którzy dotkną piłki, są goście poprzez francuski Gignac.

Witaj Witaj Witaj. Dobry wieczór i witaj w tej transmisji meczu rewanżowego ćwierćfinału 2022 pomiędzy Tuzos del Pachuca i Tigres de la UANL.

20:57 | Jesteśmy bardzo blisko rozpoczęcia, a oficjalne konto Tuzos na Twitterze pokazuje całe swoje wsparcie dla trenera Guillermo Almady.

20:50 | Fani Tuzos zaczynają się rozgrzewać w budynku stolicy Hidalgo podczas przedmeczowej rozgrzewki ich zespołu.

READ  Dani Alves wysyła sygnały ze zdjęciem Fridy Kahlo i śpiewa mariachi

20:45 | Kociaki pokazują swoją jedność w walce z tym ogrodzeniem w drugiej fazie ćwierćfinałów, przytulając się do siebie podczas rozgrzewki na stadionie Hidalgo.

20:35 | Gracze Pachuca wprowadzają wspaniałą atmosferę do szatni i starają się zdobyć bilet wśród czterech najlepszych drużyn Apertury 2022.

Pewny asortyment tygrysów

20:30 | Miguel Herrera zagra o bilet półfinałowy z: Nahuelem Guzmanem, Igorem Lichnowskim, Samirem, Jes Angulo, Rafą Cariocą, Jesem Garzą, Francisco Cardovą, Guido Pizarro, Raimundo Fulgencio, Florianem Touvinem i Gignacem.

Potwierdzono skład Pachuca

20:25 | Tozos zaczyna się od: Scar Ostari, Kevin Alvarez, Gustavo Cabral, Oscar Murillo, Mauricio Esas, Victor Guzman, Luis Chvez, Romario Ibarra, Nicholas Ibiz, Eric Sanchez, Aviles Hurtado.

20:20 | Trzecia drużyna dzisiejszego wieczoru na boisku to Whistlers, którzy zrobili sobie zdjęcie na Hidalgo Square, wszyscy bardzo elegancko ubrani.

20:15 | francuski napastnik tygrysa, Andre-Pierre Gignac, kilka minut temu zszedł z boiska na ankietę przed ogrzewaniem.

20:10 | Tuzos del Pachuca pojawił się już na boisku i zrobili to z całym wsparciem swoich fanów, którzy chcą biletu do półfinału.

Pojedynek rozpocznie się o 21:00 ze stadionu Hidalgo w Pachuca Możesz śledzić go na żywo i bezpłatnie za pośrednictwem Claro Sports.