6 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Agresja Shaki Rodriguez, która zakończyła się tylko żółtym filmem

Meksyk /

szermierka pomiędzy Stany Zjednoczone i Meksyk, za pomocą Siódmy dzień eliminacji CONCACAF, Przeżył chwile skrajnego napięcia, gdy zaciekła walka była na wpół uzbrojona, ponieważ Shaka Rodriguez stracił rozum, Zaatakował przeciwnika, a nawet uratował się przed czerwoną kartką.

gry między Meksyk i Stany Zjednoczone Zwykle mieszkają razem inna intensywność Ale tak naprawdę dobrze się bawił nie oglądając agresji, tak jak meksykański piłkarz Pozostał „gra za darmo”.

Agresja Shaki Rodriguez

biegać 67 minuta z imprezy kiedy W pobliżu środka pola został ogłoszony faul. Piłka toczyła się i Shaka Rodriguez chciała szybko wyjść, aby zagrać, ale nie dał mu tego od razu, był zirytowany.

ten Xhaka zdjął amerykańskiego zawodnika z koszulki I w końcu uderzył go o ziemię, ale nie tylko to, ale później wziął go za twarz i Ukąszenie oka.

ten Amerykanin leżał na trawie Wygląda na to, że nie widzieli agresji RodriguezAle wtedy wszystko Piłkarze złożyli razem „piłkę”, Niektórzy zaczęli się przewracać i sycząca dystrybucja Niektóre żółty.

ten zachować ostrożność Po tej pracy byli Shaka Rodriguez, Weston McKinney i Zack Stephen, Ale ze zdjęć z imprezy jasno wynikało, że Meksykanin został uratowany przed czerwoną kartką.

po minutach, Chrześcijański Pulisic Gracz Chelsea, zdobył 1-0 dla Stanów Zjednoczonych i makini Z nim będę wszystkim rządził 2-0.

READ  Pomiędzy Keylor Navas i Donnarumma: Galtier ogłosił, kto będzie bramkarzem PSG w przyszłym sezonie