30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Gdzie możesz oglądać wyścig w telewizji, Internecie i harmonogramach Formuły 1 – Fox Sports

DZIŚ jest ŚWIETNY DZIEŃ! The Grand Prix Kanady 2022 osiągnąć swój punkt kulminacyjny: Zdefiniowana klasyfikacja Drugiego dnia na Circuit Gilles Villeneuve w Montrealu było wiele niespodzianek.

Jednym z najważniejszych było zdarzył się wypadek Sergio „Chico” Perez w II kwartaleMeksykanin stracił kontrolę nad swoim samochodem i wpadł na przeszkody między trzecim i czwartym zakrętem 14 zakrętów.

dla tej części, Max Verstappen osiągnąć pierwsze miejsce więcej (piętnaste miejsce w karierze); Pozostałe trzy czołowe miejsca zajęli hiszpańscy kierowcy Fernando Alonso i Carlos Sainz. Checo Pérez wystartuje z 13; Wspiął się jednak już na podium podczas Grand Prix Kanady, startując nawet dwa miejsca za nim.

Kiedy i gdzie oglądać Grand Prix Kanady 2022?

  • Godziny otwarcia: niedziela, 19 czerwca, godz.
  • transmisja na żywo: FOX Sport Premium

Jakie są szanse Checo Péreza w Grand Prix Kanady 2022?

10 czerwca minęła 10. rocznica jednego z najbardziej pamiętnych wyścigów Formuły 1 dla Meksyku. Kiedy wciąż należał do zespołu Saubera, rodowity Jalisco był w stanie wspiąć się na podium w Montrealu, mimo startu z 15. pozycji.

Dopiero w swoim drugim roku w Grand Circus, w 2012 roku zdobył drugie miejsce na podium w swojej zawodowej karierze wyścigowej. Meksykanin potrzebował jedynie zatrzymania się w boksach, aby osiągnąć swój cel i stopniowo przesuwał się w górę pozycji, aż dotarł do trzeciego miejsca.

Dzisiaj, 10 lat później, znów będzie miał swoją historię zaczynając od P13: główna różnica polega na tym, że teraz jeździ lepszym samochodem i ma całe doświadczenie potrzebne do wspinania się po miejscach.