3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

GP Kanady F1 2022: Max Verstappen zdobywa szóste zwycięstwo w sezonie, wygrywając Grand Prix Kanady

Max Verstappen Prognozy sprawdziły się po jego wielkim weekendzie w Kanadzie. Holenderski pilot czerwony Byk Weź udział w wyścigu na torze Circuit Gilles Villeneuve, aby utrzymać pole position w mistrzostwach kierowców. Carlos Sainz, drugi w wyścigu, próbował wszystkiego, ale Holenderski Lew stawiał opór, aż dotarł na szczyt podium.

Wydaje się, że spór o napiwki nie ma żadnych komplikacji. Verstappen Zaczął pierwszy i nie obchodziło go to Fernando Alonso Kto miał problem z powstrzymaniem rodaka Carlos Sainz. Dlatego Mad Max przetrwał bez problemów z dostaniem się na szczyt wyścigu.

Wtedy pojawił się na scenie Sergio „Chek” Breeze. Meksykański kierowca wystartował na trzynastym miejscu, jednak na starcie wyścigu zajął już dwa miejsca. I to byłaby jedyna rzecz, jaką zrobiłby człowiek Jalisco Cóż, na dziewiątym okrążeniu doszło do awarii silnika RB18 Stał się pierwszym DNF, który się ścigał. Weekend do zapomnienia.

Po odejściu Checo nastąpiło kilka zmian w przodzie wyścigu. Verstappen Skorzystaj z wirtualnego samochodu bezpieczeństwa Stworzony przez kolegę z drużyny i Sains Zrób to samo z VSF od Mike Schumacher. Mad Max wciąż był na topie bez problemów.

Podczas gdy lider jechał bez strachu, na torze były „małe pociągi” i wielkie pojedynki. W pierwszym przypadku, Wycieczka Lance’a Jeździł serią samochodów, w których również brali udział Zhou, Tsunoda i Ricciardo. które dotyczą pojedynków, Karol Leclerc Miał spore kłopoty w korkach Stephena Ocona.

To był trzeci narodowy festiwal tego dnia, tym razem od Japończyków Yuki Tsunoda, co nadało wyścigowi „smaku”. Po samochodzie bezpieczeństwa wyścig rozpoczął się, pozostawiając między nimi pojedynek jeden na jednego Verstappen i Sainz. Hiszpan za wszelką cenę próbował pokonać mistrza świata w poszukiwaniu swojego pierwszego zwycięstwa, ale Holender walczył o swoje pierwsze zwycięstwo. Szósta wygrana w tym sezonie I pozostań na szczycie mistrzostw kierowców.

READ  Monterrey idzie do Matiasa Almeidy i Rodolfo Pizarro