30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Meksyk „Czarne sukienki” Casual Design dla mediów społecznościowych

CDMX. /

Wyglądają niesamowicie! Hobby Reprezentacja Meksyku zwrócił się na korzyść swobodny projekt T-shirt, który tri Wyróżnione w mediach społecznościowych. Fani ogłosili, że jeśli to jest strój Tri dla Katar 2022 Kupią go „bez wątpienia”.

Projekt koszulki na co dzień

Raul Orvanoskomentator Fox Sports, udostępnił na swoim koncie na Instagramie A Ciekawy projekt za koszulę Reprezentacja Meksyku. Warto to zauważyć W każdym razie to jest oficjalna koszulkaJednak sam Orvañanos opisał to jako „majestatyczny”.

Komentator wspomniał nawet w swoim poście, że „może być wariantem” Tri for Mistrzostwa Świata w Katarze 2022. Wcześniejsze raporty wskazywały jednak, że Charakterystyczny zielony Założę się ponownie Reprezentacja Meksyku w Pucharze Świata.

Detale koszulki bardzo nawiązują do umundurowania używanego przez reprezentację narodową w Mistrzostwa Świata we Francji 1998 z „Utrata azteckiego słońca” jako główna flaga. Do tego dodają Szczegóły są w kolorze złotym na tarczy Reprezentacja Meksykumarka, którą nosisz, na szyi, ramionach i rękawach koszuli.

„Wow, to niesamowite, kupię to bez wątpienia”„Tak, kupuję w przedsprzedaży”, „Niesamowite, uwielbiam”, – Ta koszula jest tylko dla bogów. Jest fajna.Niektóre komentarze, które podzieliła się publiczność, dotyczyły swobodnego projektu.

READ  Juan Manuel Márquez otrzymał „uderzenie” z SAT i kazałby mu zapłacić 12,4 miliona pesos