24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Frida, najsłodsza fanka Pachuca, buzuje na Instagramie

Pasja, jaką piłka nożna przelewa się w Meksyku jest ogromna.W każdym meczu widzimy ludzi krzyczących, uśmiechających się i śpiewających hymny swoich drużyn.Tak jest. Frida, młoda tiktokkerka i twórca treści w sieci społecznościowej Instagram Jak ty wyglądasz Najpiękniejsza fanka Tuzos del Pachuca. Dziewczyna nie traci okazji do przesyłania filmów lub zdjęć z zawodnikami i wspierania jej za każdym razem, gdy wchodzi na boisko w Hidalgo i świętuje z zawodnikami. Zwycięstwo 3:0 nad Touzosem Dali mu ten weekend na Majdanie Stadion Azteca Eagles.

Z prawie 180 tysiącami obserwujących Instagram I ponad 100 tysięcy w sieci społecznościowej TIK TokI Frida rewolucjonizuje pasję Tuzosa. Miłość, jaką okazuje drużynowej koszulce w każdym filmie, jest zaraźliwa i sprawia, że ​​chcesz wyjść na boisko i kibicować naszym drużynowym barwom.

Frida ma 22 lata. Zdjęcie: piątek_frida

Tak to wygląda Frida który utrzymuje, że czasami ma wsparcie rodziny, aby przesyłać bardziej odważne materiały w skąpo ubranych lub obcisłych ubraniach Z basenu nosi dwuczęściowe bikini podczas opalania skóry. Kolejnym aspektem, który pokazuje młoda kobieta z Hidalgo, jest czas Iść na siłownię I działa przez kilka godzin nogi i pośladki. obok, Podziel się czasem spędzonym z przyjaciółmi.

Frida spędza godziny na siłowni. Zdjęcie: piątek_frida

Aida Curtis podkręca atmosferę, nosząc seksowne czarne body

Mariana Gonzalez prezentuje swoją figurę w różowej mini sukience i dodaje jej stylu Barbie

Obietnica w sieciach społecznościowych i medycynie

Obok Frida Wie, jak promować swój talent w sieciach społecznościowych, w niektórych postach na Instagramie dzieli się swoją pasją do medycyny. Od zdjęć w jego białym mundurze po operacje ocenzurowane przez tę platformę, aby pokazać krew i części ludzkiego ciała. Wysoce spersonalizowane oferty Frida w Carrera.

Na innym zdjęciu widać jak Ciesz się plażą w bikini w wielu kolorach, Uwielbia się opalać i chrupać owoce morza, takie jak tosty z krewetkami, oraz słodkie i orzeźwiające napoje, które umilą te słoneczne dni.

Frida studiuje medycynę w Hidalgo. Zdjęcie: piątek_frida
Frida uwielbia imprezować z przyjaciółmi. Zdjęcie: piątek_frida

Czytaj:

Córka JLo, Amy, zostaje koronowana na królową piękności

Aouranth: 5 bikini, które wstrząsnęły siecią

Pirata Sound Booty podbija parkiet w nowym obcisłym fioletowym body

Livia Brito: 3 mikrobikini potwierdzają, jakie będą wiosenne trendy

READ  „Nic bardziej nie łączy Meksyku” – kwaśny komentarz Chomela Torresa po bitwie Alfredo Adama