24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Po ogłoszeniu separacji Eric Rubin i Andrea Legarreta pojawiają się publicznie jako rodzina

Dwa tygodnie po ogłoszeniu separacji, Andrea Legareta i Eric Rubin Ponownie pojawiają się razem publicznie. the gospodarz dzisiaj i Były Timbiriche Pozwolili sobie być postrzegani jako zjednoczona rodzina, ponieważ byli nimiMaluchy, Mia i NinaDlatego na tym spotkaniu artyści dali jasno do zrozumienia, że ​​jak powiedzieli w swoim oświadczeniu, Nadal będą się widywać Ponieważ mają nie tylko córki, ale także Zachowują dużo miłości.

W najbliższą sobotę, 4 marca, gospodarz porannego programu Televisy opowiada o swoich historiach Instagram który wyjeżdżał z miasta z córkami. W krótkim Boomerangu z platformy Meta aktorka podzieliła się też ze swoimi 6,2 milionami obserwujących, że jest w samochodzie, na tylnych siedzeniach widać Ninę, która odwróciła się do kamery, i Mię, która w międzyczasie siedziała Andrea siedział na miejscu pasażera.

Obraz: zrzut ekranu

Andrea Legarreta i Eric Rubin znów są razem

To nawet nie było Eryk Rubin Przesłał historię na swoim koncie, w której fani mogli powiedzieć, że podróżował z byłą. Wokalista „When You Die for Some” opublikował krótki film, w którym się znajduje Świętuje urodziny swojego ojca, Jose Angela Rubena. Na klipie to widać artysta, 52 lata, Siedzi obok Andrei Legarety, która również jest bardzo podekscytowana, gdy zachwyca się tym, kim był jej były teść.

Z tego co widać na nagraniu wynika, że ​​wokalistką byłaotoczony całą rodziną, Jak widać na miejscu jest dużo stolików i słychać jak wielu ludzi dopinguje imprezę. obok, Były też jego córkiwięc mieszkają razem, jakby kilka dni temu nie ogłosili, że są w separacji od 5 miesięcy i że muszą się wyprowadzić, aby przemyśleć swoje małżeństwo.

chwilaAndrzej Legareta Została opisana w filmie przez piosenkarkę Timbiriche, która napisała „Urodziny Chiefs Chiefs. Kochamy cię PaZe swojej strony wprowadzenie Hoya zawierało tylko kilka krótkich słów.Świętujemy życie naszego ukochanego Jose Angela”któremu towarzyszył kilka plakatów z napisem „Wszystkiego najlepszego” i „kocham moją rodzinę.” W ten sposób bohaterka „Niech żyje dzieci” pokazała, że ​​nie boi się pokazywać z kimkolwiek jest jej partner od ponad 20 lat.

Obraz: zrzut ekranu

Andy, jak pieszczotliwie nazywają go jego fani, ogłosił, że się rozpadł Eryk Rubin, który jest jej mężem od ponad 22 lat. Zauważył jednak, że zmienił się tylko ich związek, więc pozostaną rodziną.Oprócz posiadania dwóch córek, kochają się, szanują i troszczą się o siebie nawzajem. Aktorka i prowadząca wskazali, że wciąż nie ma daty podpisania rozwodu, pokazując, że wciąż ma nadzieję na powrót do partnera.

Prezenterka i piosenkarka porannego programu telewizyjnego Pobrali się w 2000 rokuMimo tego, że wielu z nich obstawiało, że ich małżeństwo przetrwa długo, artyści umocnili swój związek wraz z narodzinami córek Mii i Niny. Chociaż wyglądali na bardzo szczęśliwych, 22 lutego ogłosili, że zakończyli związek po ponad dwóch dekadach bycia razem, zaskakując miliony swoich obserwujących i rozpętając różne plotki na temat ich separacji, takie jak niewierność z ich strony, coś, co zaprzeczony. .

Czytaj:

Nowy Eric Robin Pique? Mahoney Vident potwierdza, że ​​zostawił Andreę Legaretę dla dziewczyny, z którą był 23 lata

Andrea Legareta ze złamanym sercem „wyrzuca” swojego partnera z Hoi An

READ  Maya Nazur prezentuje swoją figurę w uroczym bikini przed basenem: „Pierwsze zdjęcia roku”