24 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Maya Nazur obnosi się z przyciętą talią i pochlebną bluzką kilka miesięcy po tym, jak została matką

Maya Nazur obnosi się z przyciętą talią i pochlebną bluzką kilka miesięcy po tym, jak została matką

Maja Nazor W ciągu ostatnich kilku godzin zwrócił na siebie uwagę mediów społecznościowych, ponieważ zamieścił post, w którym wyjaśnił, dlaczego jest uważany za jedną z najpiękniejszych kobiet w całej branży rozrywkowej, jak się okazuje Była dziewczyna Świętego Mikołaja pokazała swoje krągłości w oszałamiającym niedzielnym stroju, Jednak to, co przykuło największą uwagę, to fakt, że influencerka pochwaliła się, że choć zaledwie kilka miesięcy temu została mamą, już odzyskała imponującą sylwetkę.

To przez Instagram gdzie Maja Nazor Zrób odpowiedni post, przez który tylko Spróbował swoich sił w nowej katedrze mody i przy okazji cieszy ucznia z ponad 4,6 miliona obserwujących, których ma Na wspomnianym wybiegu, na którym jest fenomenem, bo niemal we wszystkich swoich postach emanuje pięknem, zmysłowością i mnóstwem stylu.

Maya Nazor swoją publikacją wywołała niejedno westchnienie ulgi. Zdjęcie: IG: nazormaya

„Oczy nigdy nie kłamią… Szczęśliwe małe niedziele” To był tekst Maja Nazor Napisany do dwóch zdjęć, na których urodzona w Morelos influencerka potwierdziła, że ​​piękno jej twarzy jest doceniane w całej okazałości.

Jeśli chodzi o strój, jest niesamowity Maja Nazor był używany, był Czarny crop top z lycryktóra miała bardzo wyrazisty dekolt, dodatkowo Ta sukienka pozwoliła jej całkowicie odsłonić wąską talię i płaski brzuch, Co wpłynęło na jej fanów, którzy byli zaskoczeni faktem, że influencerce udało się odzyskać sylwetkę zaledwie kilka miesięcy po tym, jak została mamą.

Maya Nazor ma jedną z najbardziej godnych pozazdroszczenia postaci w showbiznesie. Zdjęcie: IG: nazormaya

Oprócz uroczego crop topu, Maya Nazor również miała na sobie dżinsy z wysokim stanem.więc ten strój okazał się inspiracją dla dziesiątek jej fanów, którzy już uważają ją za modowy standard.

zgodnie z oczekiwaniami, Ogromny wpływ wywarła publikacja Mayi Nazor Wśród użytkowników popularnej aplikacji aparatu jest tego dowodem W ciągu kilku minut jego post zebrał blisko 100 tysięcy polubień. W dodatku nie czekała na komplementy i zaczęła przybywać ich dziesiątkami, bo nie tylko jej fani pisali pod jej adresem komplementy, ale jej urodzie uległy też inne celebrytki biznesu.

READ  Alison Pasteur: Kim jest jej tancerz, Attalo Valcarcel i wszystko, co musisz o nim wiedzieć | Peru | Pokaż królowe | Melissa Kluge nnda-nnlt | Sława

„Jesteś snem”, „Doskonała bogini”, „Po prostu boska”, „Najpiękniejsza”, „Cholada De Mujer”, „Każdy dzień jest piękniejszy”, „Prawdziwa królowa” i „Piękna jak zawsze” to tylko niektóre z komplementów, jakie otrzymał Maja Nazor Która poza tym, że jest influencerką, zarabia też na życie jako bizneswoman, kilka miesięcy temu wypuściła na rynek własną linię butów i ogólnie akcesoriów.

Maya Nazur odzyskała olśniewającą figurę niecały rok po tym, jak została mamą. Zdjęcie: IG: nazormaya

Czytaj:

Galilea Montijo podkręca temperaturę swoją uroczą lalką

Z balkonu Ninel Conde odważnie podkręca temperaturę w maleńkim neonowym bikini

Wideo: Anna Barbara doznała gwałtownego upadku na Scenie Narodowej