24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Eugenio Derbez zgłasza się do restauracji, w której znalazł szczura; Tak to się stało | Zdjęcie

Meksykański komik i aktor Eugenio Derbez Wspomniałem na jego portalach społecznościowych o restauracji, w której Udało mi się złapać mysz podczas jedzenia obiadu. Ponadto zaskoczył internautów sposobem, w jaki zareagował na widok gryzoni.

Co się stało z gryzoniem?

Poprzez klip wideo na swoim oficjalnym koncie dla InstagramProducent podzielił się również ze swoimi prawie 17 milionami obserwujących w tym samym momencie, w którym mysz zbliżała się do miejsca, w którym jadł.

Na zdjęciach widać część stołu, w której Derbez jadał posiłki, a przed nim przez okno widać ciche szare gryzonie obserwujące restaurację.

„Miałem niespodziewanego gościa na obiedzie” – napisał komik w swoim liście.

Podobnie aktor w filmie próbuje zwrócić uwagę myszy za pomocą niektórych dźwięków, ponieważ potwierdził, że było „piękne”, a jej zwolennicy zastanawiali się „Jak oni widzieli?” sytuacja.

Użytkownicy wchodzą w interakcję, czym jest restauracja?

dla tej części, Użytkownicy mediów społecznościowych byli zaskoczeni, jak Derbez poradził sobie z sytuacją, ponieważ wielu jest zwykle przestraszonych lub zniesmaczonych. Komik przyjął to jednak z dużą dozą humoru.

Niektóre komentarze brzmiały: „Krzyknąłem dwa razy, a to tylko wideo”, „Iuuuuu, umieram”, „To mały kucharz z Ratatouille xD” i „Jest słodki, zabierz go do domu”.

Jednak aktor nie ujawnił jeszcze, czym jest restauracja, ale nie znajduje się ona w Mexico City, ponieważ obecnie znajduje się w Stanach Zjednoczonych.

CODA swoją nową produkcję

Nową produkcją, w którą zaangażowany jest Meksykanin, jest amerykański dramat „CODA”, napisany i wyreżyserowany przez Sian Heder. Dodatkowo jest to remake francuskiego filmu „La familia Bélier”.

Jednak nowy film pojawi się w Meksyku 23 września w kilku kinach i na platformie Apple.

Przyjaciel