19 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jakiej niesławnej zniewagi użył Megaris, by powiedzieć Lucero podczas ich małżeństwa?

Para rozstała się w 2011 roku bez podania prawdziwych powodów (Zdjęcie: Twitter / @HogazaDeMijares)

małżeństwo między Lucero i Megaris W ostatnich dziesięcioleciach był jednym z najbardziej lubianych przez Meksykanów. Od transmisji Ich małżeństwo w 1997 r. Do rozwodu w 2011 r.Obaj piosenkarze zasłużyli sobie na miejsce w sercach swoich fanów dla uroczej pary, którą kształtowali przez wiele lat.

Jednak ich związek nie był doskonały i nie byli zwolnieni od przemocy ze strony piosenkarza, a przynajmniej tak pokazał”Amerykańska panna młodaprzez programpretendentWydał komentarz, który nie pozostał niezauważony przez fanów.

Już teraz para wzbudza kontrowersje podczas tego programu. Zarówno z flirtowymi, jak i krępującymi pytaniami Wywołały intensywne dyskusje i plotki na temat ich związku, czy to w przeszłości, czy w przyszłości, w celu ewentualnego pojednania.

Chociaż wypowiedź Lucero spowodowała teraz jeszcze większy dyskomfort, ponieważ podczas Zdjęcie Manuela Mijares Wyraź swoją opinię w poście DianaNie mogąc znaleźć słów, nazwał to „szalony”, aby opisać swój entuzjazm dla talentu trenerskiego piosenkarza.

Komentarz Mijaresa ujawnił kontrowersyjną wypowiedź Lucero podczas programu "pretendent" (Zdjęcie: Twitter / @LaVozMexico)
Komentarz Mijaresa ujawnił kontrowersyjne oświadczenie Lucero podczas „El Retador” (Zdjęcie: Twitter / @LaVozMexico)

Chociaż chwalony, Itati Cantoral Wyjawiła, że ​​była zaskoczona słysząc ten przymiotnik, ponieważ Tylko ona i Lucero tak ich nazywali. Patrząc na to pospiesznie, była żona”kocham żołnierzaZabrał głos i podkreślił: „Nawiasem mówiąc, dużo mi powiedział”.

Gdy tylko piosenkarz to usłyszał, nie zareagował i kontynuował swój komentarz do jednego z najbardziej niecierpliwych zawodników do tej pory, który został pretendentem do Irlandia Valenzuela Za jego wielką charyzmę i talent, który pojawił się na scenie.

Nie ustalono, czy komentarze zgłoszone przez tłumacza były:idź z tym„To był żart lub nie, ale jest znane powiedzenie, które mówi:”Pomiędzy żartem a żartem prawda wychodzi na jaw„.Więc każda z dwóch możliwości może być właściwym wyborem.

READ  Tak Annette Koboro nazwała „Al Extremo”.

Należy zauważyć, że ich rozdzielenie pozostawiło więcej wątpliwości niż odpowiedzi. To było w marcu 2011, kiedy Wiadomość o ich rozstaniu po 14 latach związku wywołała burzę. W oświadczeniu opublikowanym na Twitterze obaj tłumacze ogłosili polubowną separację, ale nie wspomniano o rozwodzie.

Lucero i Mijares są razem od 14 lat i mają dwoje dzieci (Zdjęcie: Twitter / @HogazaDeMijares)
Lucero i Mijares są razem od 14 lat i mają dwoje dzieci (Zdjęcie: Twitter / @HogazaDeMijares)

„W ten sposób chcemy poinformować media, przyjaciół i krewnych, Narodził się koniec historii, którą widziałem. Podejmowaliśmy tę decyzję przez kilka miesięcy, ale uznaliśmy za stosowne ogłosić ją, gdy wszystko zostało optymalnie wchłonięte Aby nasze dzieci mogły to przyjąć w najlepszy możliwy sposóbCzyta scenariusz napisany nieco ponad dekadę temu.

W oświadczeniu podkreślono również, że balansem tego związku są „dwoje wspaniałych dzieci i piękna lista wydarzeń, w których wspólnie żyjemy”. Poprosili również ludzi, aby postrzegali ten rozdział jako eKoniec historii i początek przyjaźni na całe życie za obligacje, które posiadaliśmy w tym czasie”.

Nie brakowało spekulacji, że Lucero Leone, matka Lucero Hogazy, miała być Bardzo ciekawi małżeństwa śpiewaków, oprócz rzekomych niewierności aktorki: następnie powiązali ją z nią Marcelo Cordova, David Zepeda, Sergio Sendel – Jego partner w filmie „Jutro jest na zawsze” – i z biznesmenem Michelle Corrie Z kim już potwierdziłem a randki później.

Teraz z tym komentarzem Dodanie kolejnej hipotezy do tego rozdziału ponad 10 lat temu. Publiczne oskarżenia Lucero mogą być prawdziwe, choć wciąż może to być zwykły żart dla przyjaciół. To tylko kwestia czekania i poznania wydania piosenkarza.

Czytaj