2 maja, 2024

Enrique Garay rzuca wyzwanie historykom TUDN za brak krytyki TriMediotiempo

Meksyk /

dziennikarz sportowy Henry Garray Był bardzo uważny na powrót, którego doświadczył we wtorek wieczorem Meksyk (3-2) vs Kolumbiaw przygotowawczym pojedynku przeciwko Mistrzostwa Świata w Katarze 2022. Patrząc na to, dzwoniący udostępnił w swoich sieciach społecznościowych, że Po części meczu odbył się TUDN, w którym był bardzo rozczarowany.

i to jest garay przepraszam za to w TUDN Broadcast poświęci się przekazywaniu „miłych słów” Tri Kiedy jego działania były nieprawidłowe na boisku przeciwko Kolumbijczykom.

„Co za brzydki taniec na niewłaściwym wyborze w drugiej połowie. Obejrzałem kilka minut w Televisie i usłyszałem to samo co zawsze. Piękne słowa, solidarnośćDużo wsparcia dla #Tri Mój Boże!„Napisane przez dzwoniącego, który podał przykład transmisji Aztec TV.

Jeśli tańczą na nich, jak Kolumbia, musisz to powiedzieć, tak jak robią to w AztecaDeportes„, on dodał.

Warto zauważyć, że transmisja TUDN W meczu pomiędzy Meksyk s Kolumbiabył odpowiedzialny za Enrique BermúdezA Raul PerezA Oswaldo Sanchezs Gościem specjalnym był Ricardo Perezjako część wycieczka pożegnalna z psemktóry zawiera listę jego ostatnich meczów w systemie pucharowym.

Ostatnia wskazówka dla TUDN

wreszcie, Henry Garray Rzuciłem ostatnią wskazówkę członkom TUDN: „Wielki profesor dziennikarstwa, ukochany #ManelichQuintero (QEPD), z oryginalnego heraldodemexico, mówił: Są małe kawałki drewna, które nigdy nie łapią lakieru’, wyzwolił urządzenie komunikacyjne.

READ  Wynik końcowy: Chivas vs Atlas: podsumowanie, gol i wynik 2021 Liga MX Clsico Tapato