19 kwietnia, 2024

Lekcje pozostawione do reprezentacji Meksyku w ostatnim terminie FIFA zmierzającej do Kataru 2022

Przedstawiamy wnioski Tricolor, po dwóch meczach przygotowawczych do Kataru 2022, niecałe dwa miesiące przed debiutem przeciwko Polsce.

Meksyk Pochwalił się około 45 minutami swoich marzeń przeciwko Kolumbii w pierwszej połowie, chociaż później spadł do zwykłego średniego zasięgu. Po pokonaniu Peru 1:0 i przegranej z Kolumbią 3:2, to właśnie oni Lekcje z historii FIFA Zespół Gerardo Martino jest w drodze do Katar 2022.

Zespół Tata Martino dobiega do ostatniego etapu przygotowań z wieloma wątpliwościami, po zwycięstwie i porażce, ale z atrybutami, które odzwierciedlają słabość niektórych obszarów stadionu.

Henri Martin i Santiago Jimenez byli napastnikami, którzy grali, ale nie zdobyli żadnych bramek. Obrona budzi wątpliwości, a gdy trafią na tablicę wyników, nie mają możliwości odpowiedzi.

Przedstawiamy lekcje, jakie pozostawiła po sobie historia FIFA Reprezentacja Meksyku.

Meksyk stracili posiadanie, którym tak bardzo się chwalą, są słabi bez piłki

Meksyk Posiadanie piłki przejął w meczach eliminacyjnych iw meczach, które grał w karierze Gerardo Tata Martino. Peru i Kolumbia wyprzedziły tricolora w tej kategorii i pokazały wady Meksykanów, pokonując Juana Renoso, który ledwo wygrał 1:0 i przegrał 3:2 z Kolumbijczykami.

Problemy w obronie reprezentacji Meksyku

Zespół Gerardo Martino ma problemy w powietrzu i na skrzydłach. Peru pokazało, że drużyna Kevina Alvareza jest jedną ze słabych stron Tricolora, a Kolumbia wykorzystała sektor, aby rozpocząć powrót w drugiej połowie turnieju. Data FIFA Wrzesień.

Napastnicy kontynuują grę bez bramki w trójkolorze

w Historia FIFA Wrzesień , Meksyk Próbował z Henrym Martinem i Santi Jimenezem, po tym, jak Funes Morey i Raul Jimenez doznali kontuzji, ale żadnemu z nich nie udało się strzelić gola przeciwko Peru lub Kolumbii. Autorami adnotacji byli Herving Chucky Lozano, Alexis Vega i Gerardo Arteaga. Utrata centrum scoringowego.

Niemożność reakcji na odwrotny scenariusz

Zespół Gerardo Martino Nie znalazłem sposobu, aby odpowiedzieć na salto Columbia. Drużyna kawowa wróciła z 2-0, aby awansować z 3-2, zabijając Meksyk. Po bramkach drużyny z Ameryki Południowej nastąpiło kilka zmian i tylko Diego Linez wraz z Luisem Chavezem byli w stanie wykazać się dumą w poszukiwaniu remisu, którego nigdy nie udało się osiągnąć.

READ  Chivas ma już nowego trenera w swoim składzie Verde Valley, więc czy zastąpi Marcelo Michelle Linio?