29 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Emocjonalna obietnica Alexisa Vegi po ogłoszeniu przedłużenia kontraktu z Chivas de Guadalajara

MX Liga

Gwiazda napastnika Chivas de Guadalajara, Alexis Vega, ostatecznie sfinalizował w czwartek przedłużenie kontraktu do 2024 roku i podczas swojego przemówienia złożył emocjonalną obietnicę, która żarliwa jest dla Chivahermanosa.

© ShivasAlexis Vega złożył sentymentalną obietnicę czerwono-białym fanom Muzeum Guadalajara

gwiazdorski napastnik Chivas de Guadalajara, Alexis Vega w czwartek po południu w końcu zakończył długo oczekiwane, starannie i niemal fantazyjne przedłużenie kontraktu do grudnia 2024 roku. I zrobił to przynajmniej wśród zatłoczonych eksponatów Muzeum Rogblanco na stadionie Akron, gdzie skorzystał z okazji, aby Złożył żarliwą obietnicę, którą chivahermanos byli najbardziej podekscytowani.

Główny skład Świętego Stada przygotowuje się w tym tygodniu w Verde Valley Sports City z celem Jego następny występ: przeciwko Pumom z UNAM w Gigante de Zapopanodpowiadający ponownej klasyfikacji do ćwierćfinału Clausura 2022″Meksyk krzyczy„Z Liga MX i co więcej, motywująca wiadomość, aby stawić czoła temu spotkaniu Przedłużenie kontraktu gwiezdnego napastnika.

Vega, po przypieczętowaniu podpisu na umowie przedłużającej jego związek z Chivasem do 2024 roku, przyznał, że czuje „Absolutnie wdzięczny. Po pierwsze, z Amaury (Vergara), która włożyła tyle wysiłku, żebym mogła przeżyć, Ricardo (Pelez), który zawsze wspierał mnie przez cały czas trwania negocjacji, zwracał uwagę na I dziękuję fanom, którzy okazali mi tak wiele wsparcia, wspierali mnie w najlepszy sposób i jestem bardzo szczęśliwy, szczęśliwy, że mogę ogłosić moje odnowienie w tym klubie, który dał mi tak wiele. Jestem wdzięczny i jestem przekonany, że wraz z moimi kolegami z drużyny uda nam się zdobyć kolejne mistrzostwo na te wystawy”.

Alexis Vega przedłużył kontrakt do grudnia 2024 (Chivas)

Atakujący potwierdził podczas transmisji na żywo na oficjalnym kanale Chivas na YouTube, że „Najpierw myślę o Guadalajarze, która otwiera mi drzwi do reprezentacji narodowej w dobrym zdrowiu, Jestem bardzo podekscytowany, że mogę nadal być tutaj w tym zakładzie, który zawsze traktował mnie od pierwszego dnia do teraz w najlepszy sposób? I postaram się wykonać swoją część, zabijając się na każdym treningu i w każdym meczu i Dajemy tyle radości fanom, którzy tak bardzo na to zasługują”.

Alexis Vega przedłużył swoją umowę z YouTube na żywo

Kiedy Vega został zapytany o znaczenie Chivasa w jego życiu, powiedział, że to miłość, która rośnie i zauważył, że „To duża część mojego serca. Bardzo polubiłem ten wspaniały zespół. Nie mogę powiedzieć więcej, po prostu mówię, że jestem bardzo szczęśliwy, bardzo szczęśliwy i że zamierzam reprezentować tę koszulkę tak, jak na to zasługuje.”.

Podobała Ci się nasza notatka? Czy jesteś zachęcany? Podnieś głos i wyraź siebie! Teraz Flock Passion umożliwia interakcję z naszymi treściami. Poprzez Viaforę możesz powiedzieć nam, czego chcesz, przez Google, Facebook lub e-mail. Kompletne, zorganizowane doświadczenie, dopasowane do Twoich zainteresowań. Spróbuj!

READ  Podsumowanie i najważniejsze wydarzenia Nadal 2-1 Kyrgios w Indian Wells | 17.03.2022