28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Alexis Vega, 10 lat z Chivas.

życzenie wszystkich czerwono-biały naród spełnić się. Długie negocjacje były owocne i 10 stado Wyraził chęć kontynuowania obrony czerwono-białej koszuli, odnawiając swoje skojarzenia z koszulą chivas Do 2024 roku.

napastnik Guadalajara Wywarł ogromny wpływ od czasu przybycia do foldu, strzelając 18 goli i zapewniając 17 asyst, jednocześnie uczestnicząc pośrednio w kolejnych 16 bramkach; jest nazywany, Alexis Miało to związek z 51 ze 145 podpisów dla święte stado Od czasu przybycia do zespołu na Clausura 2019.

Rzeczywiście, jedną z najbardziej niesamowitych statystyk na jego temat jest jego wpływ na gry, które kończą się w siatce wroga: w Guard1anes 2021 brał udział w 15 z 23 bramek strzelonych przez drużynę. chivas.

Poza grożeniem bramce przed bramką i umiejętnością wspierania kolegów z drużyny, co jeszcze robi? wege a chivas? Zacznijmy od jego niesamowitego dryblingu, dzięki któremu trafił do kadry narodowej. Aby ocenić wkład 10 w tę passę, wystarczy sprawdzić jego rekordy i zdać sobie sprawę, że w 95 meczach rozegranych w lidze z jedenastym zespołem z Jalisco zebrał 129 skutecznych dryblingów.

Należy zauważyć, że w tym turnieju napastnik trzoda Jest Meksykaninem w całej lidze Liga MX z najbardziej ofensywnymi pojedynkami, które wygrały, co stanowi 26, podczas gdy jest kapitanem z 4 asystami.

Kolejną zaletą posiadania zawodnika z Mexico City jest jego konsekwentny rzut taktyczny, ponieważ oprócz dawania nam wspaniałych goli z rzutów wolnych, jego faule sprawiły, że w wielu przypadkach był egzekutorem. ”.

?[email protected]Cieszmy się razem 10!!!

READ  Mistrz świata do lat 17 z Meksykiem w 2005 roku ogłosił odejście na emeryturę