22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Emerytowany profesor odpowiedzialny za fotografię na Uniwersytecie w Las Vegas

Emerytowany profesor odpowiedzialny za fotografię na Uniwersytecie w Las Vegas

autor strzelanie Na Uniwersytecie Nevady V Las vigasW czwartek kilka amerykańskich mediów podało, że był to Anthony Polito, 67-letni mężczyzna, który przeszedł na emeryturę po pracy jako profesor uniwersytecki.

Polito, który w środę zamordował trzech pracowników uniwersytetu, ubiegał się o stanowisko profesora w tej instytucji, ale… Nie dostałem tego miejsca,Szczegółowe źródła policyjne dla sieci takich jak ABC czy CNN.

Źródła te dodały, że władze badają możliwość, że atak był skierowany przeciwko niej Osoby, z którymi Polito wchodził w interakcję Albo związek z przeszłości

Ustalono już tożsamość dwóch ofiar śmiertelnych: Zhagan Zhang, 64-letni nauczyciel i Patricia Navarro Velez, 39-letnia nauczycielka. Nazwisko trzeciego zmarłego nie zostało jeszcze ujawnione.

Podobnie Polito, który pracował jako profesor biznesu na Uniwersytecie East Carolina w Północnej Karolinie, Zginął w starciu z policjantami Który udał się na kampus uniwersytecki, aby kontrolować sytuację.

Policja w Las Vegas została zaalarmowana o strzelaninie na uniwersytecie w tym mieście o godzinie 11:46 czasu lokalnego.

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden wydał oświadczenie Opłakuje strzelaninę w Las Vegas W środę w Austin i San Antonio (Teksas) doszło do dwóch kolejnych wypadków, w których zginęło sześć osób.

Przywódca Demokratów powtórzył także swój apel do Republikanów w Kongresie o poparcie jego propozycji Prawo weta w sprawie handlu bronią szturmowąKtóry jest używany w wielu operacjach strzeleckich.

Według Archiwum ds. Przemocy z Bronią, W 2023 r. miały miejsce 632 masowe strzelaninySą to przypadki, w których w jednym zdarzeniu co najmniej cztery osoby, nie licząc sprawcy, zostają ranne lub zabite. (Evie)

READ  Nikaragua prosi Watykan o zamknięcie siedziby dyplomatycznej po tym, jak papież skrytykował rząd Ortegi