23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dwa słodkie arabskie perfumy, których nie znasz i pachną cudownie

Dwa słodkie arabskie perfumy, których nie znasz i pachną cudownie

napisałem w styl życia On

Chcesz zmienić swoje perfumy i wypróbować małą reklamę, która pomoże ci uzyskać efekt? Cóż, ta notatka jest dla Ciebie, ponieważ zamierzamy ją udostępnić Dwa arabskie perfumy, których nie znasz i pachną wyśmienicie.

Tak, chociaż Francja jest jednym z wiodących krajów w przemyśle perfumeryjnym, prawda jest taka, że ​​kraje Bliskiego Wschodu nie pozostają daleko w tyle w tworzeniu perfum o niezwykłych zapachach.

znasz ich? Słodkie arabskie perfumy o pysznym zapachu

Tak jest w przypadku tych dwóch zapachów, które ujawnimy poniżej, które doprowadzą miłośników słodkich i lekkich nut do szaleństwa i sprawią, że ludzie wokół ciebie będą mówić „jak pysznie pachniesz”.

Velvet Gold od Orienteca

To olfaktoryczny kwiatowy zapach wprowadzony na rynek w 2022 roku, który zawiera nuty różowego pieprzu, karmelu, fiołka i bergamotki. Niektóre nuty serca paczuli i róży. Oprócz nut bazy piżmo, miód i wanilia.

Wyróżnia się piękną fioletową butelką, którą zdobią atrakcyjne złote detale. Perfumy te można znaleźć w domach towarowych, takich jak Liverpool czy Bodega Aurrera, w cenie od 1999 do 2193 pesos.

Co za słodkość

Wyjątkowy zapach, idealny dla kobiet, które chcą pozostawić po sobie subtelny zapach, ze względu na to, że jego nutami głowy są orchidea, heliotrop i mandarynka. Nutami serca są tropikalne owoce i kwiaty. I nuty bazy wanilii, piżma i drzewa sandałowego.

Podobnie jak zapach, te perfumy mają bardziej konserwatywny design złożony z jasnoróżowych i srebrnych tonów. Można go kupić w Bodega Aurrera w cenie 1000 pesos.

Pamiętaj, że aby perfumy utrzymywały się przez większą część dnia i pozostawiały delikatny zapach, należy nakładać je na określone miejsca na ciele, takie jak: górna część szyi, za uszami, wewnętrzna strona nadgarstków, łokciach, za kolanami, kostkami, obojczykami, biodrami, a nawet we włosach.

READ  Śmierć Henry'ego Kissingera, stratega, który pomógł ukształtować politykę zagraniczną USA w drugiej połowie XX wieku międzynarodowy

A jeśli chcesz zwrócić uwagę na swój ślad swoim pysznym zapachem i obnosić się z zapachem, który niewielu ludzi ma szansę poznać, nie krępuj się wsunąć któryś z nich w swoje ręce. Dwa arabskie perfumyOczarują Cię.