29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dowiedz się o dyplomie Belindy

Belinda Peregrin Schull, popularnie znany jako Belinda, urodził się w Madrycie w Hiszpanii 15 sierpnia 1989 roku. W wieku czterech lat przeniósł się wraz z rodziną do Mexico City, gdzie dorastał.

Kiedy była jeszcze bardzo młoda, w wieku dziesięciu lat zadebiutowała jako aktorka w telewizji i zyskała wielką sławę dzięki doskonałej karierze aktorskiej. Jednak dzisiaj, mając 28 lat, para Christian Nodal Poświęca się bardziej muzyce niż aktorstwu.

Unarodowiona i zamieszkała w Meksyku, rozpoczęła tam studia, ale nie miała prawie żadnego lotu ze względu na ogromny sukces, jaki odnosiła od najmłodszych lat. ten Poziom nauki Dotarł do szkoły średniej, a na uniwersytet nie dotarł z powodu życia artysty, które wszystko zrujnowało.

Ich doświadczenia szkolne bardzo różniły się od doświadczeń reszty dzieci. Belinda Nie mógł w pełni ukończyć szkoły podstawowej przed trzynastym rokiem życia. Ze względu na złożoność jej rutyny, jej zajęcia odbywały się w domu i pod opieką prywatnego korepetytora. Podobnie poszła do liceum, co wywołało trochę kontrowersji, ponieważ według jej relacji koledzy z klasy napastowali ją za to, że była „dziewczyną z serialu telewizyjnego”. To był jeden z najtrudniejszych okresów, jakie miałem w młodości.

Belinda udaje. Źródło: Instagram Belinda

Podobnie fakt, że nie ukończyła kariery – marzyła o zostaniu weterynarzem – nie przeszkadzał jej w tym. Belinda Tak, opanuj muzykę i dowiedz się o niej więcej. Według niej to oddanie i miłość popchnęły ją na szczyt, więc czy wyobrażałeś sobie te studia u piosenkarki?

READ  Dlaczego prośba o pogrzeb Andrei Legarety stała się trendem w sieciach społecznościowych